Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Laptopomat fel lehet valahog...

A Laptopomat fel lehet valahogy turbózni játékokra?

Figyelt kérdés

Olyan embert keresek aki ért hozzá, mert én nem nagyon.

A gépem adatai: Intel(R) Core(TM) i7-2640M CPU @ 2.80GHz, 8Gigás memória, 64biter rendszer.

Kiskorom óta gamer lány vagyok, szeretek számítógépes játékokkal játszani, de nagyon sokszor úgy játszottam a nagyobb játékokat, hogy vagy kis ablakban, Full Low grafikán laggolva, mert nem bírja a gépem vagy el se indította a játékokat. Tudom, hogy ezek a laptopok nem játékra valók, de sajnos nem igen engedhetek meg magamnak jobbat, ez is vagy 5 éve megvan. Grafikus kártya nem megy laptopokba azt hallottam, de javítson ki valaki ha tévedek.

Ha nincs remény az sem baj eddig is meg voltam így...de meg akartam kérdezni hátha valaki jobban ért hozzá.

Köszi. :)



márc. 1. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azert kerdes hogy mit jatszol, nem kell rögtön fel millas gépekben gondolkodni. Akar eg szazasbol is kijöhetsz.

Sőt ha szerencsed van, ingyen is. En 2 hasznalhato géped adtam tovabb ingyen.

márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Star Stable Online gond nélkül elmegy ezen a gépen közepes beállításokkal is. Ráadásul pont az ilyen gyenge laptoppal bohóckodó gamer lányoknak való játék. Ott ha erős asztali géppel nyomod már kiközösítenek.
márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A lányok csak fortiznak meg loloznak. Azokra jó bármi.
márc. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az utóbbival vetekednék, egyik sem az én műfajom, én inkább Far cry, Alian, Cyperpunk, Hitman félékkel foglalkozom. Meg az ilyen nyílvt világú tűlélőkkel, mint az Ark, Medieval Dynasty, Green Hell, stb, az utóbbi kettőt még tudom játszani, az elfut kis grafikán, de a többi esélytelen. Mind1, spórolunk egy gépre, azért köszi. :D
márc. 9. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!