Melyik a legjobb/olcsóbb konzol, hogyan működnek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy játékos. Nagyon régen volt játékra is alkalmas PC-m, de már nincs. Konzolon sosem volt, de fontolgató, hogy olcsóbb és jobb megoldás is lehet mint összerakni egy számítógépet.


Xbox/PS/egyéb? Melyik jobb és olcsóbb megoldás?


A konzoloknál hogyan működnek a játékok, mindenképp meg kell venni lemezen, vagy ugyanúgy be lehet róluk jelentkezni pl. Steamre és az ott megvett játékokat letölteni a konzolra?



márc. 3. 10:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Majd emlékezz erre a postra amikor első nap jönnek majd a Sony játékok.

Senki nem istenítette a PCt. Szimplán arról van szó, hogy aki idáig vett egy konzolt kényszerből a PC mellé az most nem fog. Ezért nem fog tudni a Sony annyi PS5öt eladni mint PS4et. A "legolcsóbb" meg értelmezhetetlen ha neked csak az a fontos, hogy első nap játszhass egy játékkal. Az akkor is harmincezer, teljesen mindegy, hogy egy fele annyiba kerülő konzolon játszod (a megfelelő grafikai áldozatokkal) vagy PCn.

márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem kényszerből vettem konzolt hanem gamer pc helyett, és kicsit sem bántam meg az elmúlt 5 évet. 27 év pc-zés után igazi felüdülés volt. Egyedül stratégiai játékot jatszom pc-n még mindig.
márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!