Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki vállalja Abádszalókon egy...

Kakukjenci kérdése:

Ki vállalja Abádszalókon egy TV konzol felszerelését a falra?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva veszek egy 55 colos Samsung TV-t. Keresek szakembert aki április 3-áig felszereli a falra.

#falfúrás #TV konzol felszerelése
márc. 18. 12:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
20 ezerért elvállalom.
márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


A Facebookon kérdezz körül az ismerőseid között, hátha valaki tud segíteni egy-két sörért cserébe.

márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Csak tiszananai szakembert ismerek, az nem lenne jo?
márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

20 ezer???

Mi 20 ezer benne 1-es?

Az, hogy pár lyukat kifúrsz, és felcsavarozod a falra?


Egyébként 5 perces művelet. Kifúrod, tipli bele, a konzolt felcsavarozod, ráakasztod a TV-t ennyi. Ja és vízmértékkel tedd vízbe, bár vannak olyan konozolok amikbe van alapból vízmérték.

márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

kölcsönkérsz/ bérelsz egy fúrógépet


És felteszed te magad.


Vagy ha teljesen képtelen vagy ilyesmire, megkéred egyik ismerösödet/szomszédodat!

márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Azért aki soha nem csinált hasonlót, nem annyira magától értetődő. Milyen fal, milyen fúró kell hozzá? Milyen tipli stb. Felettem lévő lakó felrakta, le is esett.Azt hittem, Hirosima 2.
márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

"Mi 20 ezer benne 1-es?"


Az hogy egyesnek van fúrókalapácsa. Visz normális tipliket, amik nem esnek ki 2 hét után, megvette a tipliket, bepakolja a cuccokat, odaautózik, kipakolja a cuccokat, dolgozik 15 percet (fúrás + csavarozás), eltakarítja a port, letakarítja a gépet, és hazaautózik.


Elment az életéböl 2 óra. Ja, a benzint nem is számoltam.


Nem tudom miért hiszik egyesek azt, hogy csak az a 4 perc számít, amíg kilövik a 4 lyukat.


Az is egy opció, hogy a kérdezö beül a kocsiba, elmegy a kölcsönzöbe, kivesz egy fútókalapácsot, elmegy a barkácsboltba 4 profi tipliért csavarral, befúrja, visszaviszi a gépet, és felszereli a konzolt.


Nem biztos, hogy olcsóbban jön ki.

márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
7) és lehet hogy éjjel arra ébred hogy leesett az egész cucc a földre.
márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
8 igen, és akkor már pláne nem fér bele a 20k-ba.
márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Morzsi007 ***** válasza:
77%

20E-ért én is felrakom, még garit is vállalok rá. Csak sajnos messze van. :)


Akinek nincs fúrógépe, fúrószára, nem ért hozzá, mert sohasem csinált ilyeneket, inkább keres valakit, mert így egyszerűbb neki.

márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!