Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni hangfalakat+...

Szeretnék venni hangfalakat+ erősítőt/ végfokot+ Valami olcsó keverőt főként házi bulikra Lényeg aktívat nem szeretnék Max 250-300ezerért használt új nem lényeg?

Figyelt kérdés
Kb 400w RMS vagy több teljesítmény kellene valaki valamit tud ajánlani ?
márc. 24. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát az egész cucra: Hangfal, erősítő, végfok, keverő van kb. 250-300 eFt-od? Vagy ebből csak a hangfalra szánsz ennyit? És mekkora házibuli amihez kell kb. 400W RMS ? Illetve ez 1x 400W RMS vagy 2x 400W RMS (pl. mert sztereo)?
márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen összesen van rá annyi pénzem mindennel együtt, szrereó 2x 400w vagy tőbb nos nem csak házibulikban használnám hanem kürtéren is de főképp lakásban és szeretem mikor remeg a lakás😅
márc. 24. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából a hangfalra elég ez a pénz, ha minőséget szeretnél ésnem egy olyan kínai vacakot amira ráírják, hogy X száz watt, és belül van egy 5W-os hangszóró (láttam ilyet). Ha panelban laksz és kiengeded a 2x400W az maradó halláskárosodás és pár percen belül ott vannak a rendőrők.
márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az semmi péz!
márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most néztem, hogy egy normális minőségű 400W RMS környékén lévő hangfal (ami tényleg tudja a 400W-ot nem csak ráírták) olyan 250 000 Ft környékén kezdődik (darabonként), a még jobbak 600-700 000 Ft tartományban mozognak.
márc. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!