Fujitsu Siemens lap-topom képernyője meghalt? Föl tudom támasztani, vagy szervíz kell SOS?

Figyelt kérdés

Volt már vele ilyen... Néha, ha lehajtottam és kinyitottam a kép nem jött vissza, de eddig újraindítottam, és letre kelt a képernyő is.

Most ilyen hibernált állapotban lett lehajtva, és ugye mikor hosszan megnyomom a kikapcsolást, csak kialszik az égő, mikor visszakapcsolom, nem hallhatóak az indítási hangok, tehát gyanítom, hogy nem kapcsol ki teljesen, és ezért a képernyő sem éled fel...

Nincs valami tippetek, annyira szomorú vagyok. :( Első fizumból vettem ezt a lap-topot... :(


2011. ápr. 22. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha új, akkor garanciális javítás, ha használt, akkor lehet, hogy a szalagkábel belül szakadt, azt pedig csak szerviz tudja javítani. Tudniillik a sok hajlítgatástól törhet el a szalagkábel benne. Nem kellene neki eltörnie, mert olyan a kialakítása, de mégis néha eltörik. Én már szedtem szét mobiltelefont-ilyen kihajtósat,- és ott egy gyári hiba miatt kidörgölődött a szalagkábel. A te gépednél is hasonló hiba lehet. Ha többször is lehajtod, majd felnyitod, és olyankor van kép, majd máskor nincs, akkor az a hibája, amit leírtam, és most nem beszélek az egyéb hibákról /hardverhiba, illesztőprogramhiba stb./.
2011. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!