Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van 100000 Ft körüli vagy...

Van 100000 Ft körüli vagy inkább olcsóbb laptop amin menne a Portal 2 esetleg a Mirrors edge (a Portal 2 a fontosabb)?

Figyelt kérdés

Elég, ha minimumon viszi, de akkor ne akadozzon a játék.:)

Ha nincs, akkor nincs...csak írjátok meg.


2011. máj. 20. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyat te nem fogsz találni :) Max használtan
2011. máj. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, kösz!
2011. máj. 21. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek mind viszik, (szerintem) ezek simán viszik a P()rtal 2-t közepes felbontáson közepes grafikára állítva!


[link]

2011. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

(az utsó válaszoló)


ezeknek a laptopoknak minden alkatrészük jobbak mint az én gépem alkatrészei, és az én gépem 1024x786-os felbontásban, minden beállítást közepesre állítva viszi a P()rtal 2-t 30-40 fps-sel, azaz MAJDNEM mindenhol teljesen folyamatos a játék, nem tudom, szerintem az első válaszoló nem nézett utána

2011. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha meg te nem lennél megelégedve a folyamatossággal, nyugodtan állíts minden részletességi beállítást alacsonyra, különbség nincsen az árnyékok minőségének kivételével azaz ha alacsonyra állítod, akkor ugyanolyan szép lesz mintha magasra lenne állítva, csak így nem akadozik EGYÁLTALÁN és kicsit recések az árnyékok:


http://www.youtube.com/watch?v=9DOoYW68Vr8

2011. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Packard Bell

EasyNote TM

3GB DDR3 Memory

CPU: Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 370 @ 2.40GHz

CPU Speed:2.4 GHz Performance Rated at: 4.32 GHz

RAM: 2.3 GB, 1 GB

Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit

Intel(R) Graphics Media Accelerator HD

Szabad hely: 226.4GB HDD

15.6" 16:9 HD LED LCD

DVD-Super Multi DL Drive

Pixel shader: 4.0

Vertex shader: 4.0

Microsoft Streaming szolgáltatásproxy


Ezen a GTA 4 minimumon megy lagg nélkül(magasabbra nem mertem:D)(úgy vettem észre, h csak a videókártyám xar) szerintem vinni fogja a Portal 2-t is hisz annak kisebb az igénye...

Am kösz!

2011. jún. 20. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:
a portal 2 szépen el fog futni rajta minden nyögés nélkül, a gta pedig minimumon biztos elindul, azt nem tudom h fog-e laggolni vagy nem
2011. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A Portal 2-t maximumon most vittem rajta végig. Sehol, semmi akadás:)

Úgy várom, h kipróbálhassam a GTA 4-et...a megjelenése óta ez jár a fejemben.

2011. jún. 20. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!