Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véleményetek szerint melyik a...

Véleményetek szerint melyik a fontosabb egy laptop vagy egy jogsi? Nem tudom melyiket válasszam.

Figyelt kérdés
18 leszek.
2011. jún. 7. 19:12
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

Ha van asztali géped, akkor jogsi. Hosszú távon fontos, akár munkához is (és fene tudja, mikor mennyibe fog majd kerülni).

Ha esetleg majd egyetemre mész (és nem valószínű, hogy addig lesz más pénzforrás), akkor meggondolandó a noti.

2011. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem laptopom már van, így én a jogsit választanám. Igaz én kényszerből vettem ezt.


Döntsd el, melyikre van szükséged. Fogsz-e annyit vezetni a közeljövőben, hogy fontos legyen a jogsi. Tényleg szükséged van-e hordozható számítógépre, vagy csak múló hóbort.

2011. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szuksegleteidet nem tudvan csak talalgatni lehet. Mivel 18 leszel, onnan mar nem messze az egyetem, ha mesz egyetemre, inkabb egy laptop, mert nagyon jo tud lenni, barmilyen egyetemen is legyel. Atlag egyetemistakent pedig autot ugysem tudsz venni( hacsak az osok nem dobnak meg, vagy nyar folyaman valami nagyon jo diakmelot talalsz, amibol osszejohet), utana pedig ha elkezdesz dolgozni, meg tudod majd csinalni a jogsit is. Ha egyetem nincs tervben es valami szamitogeped van otthol, akkor pedig mehet a jogsi.
2011. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dadim válasza:
A jogosítvány,mindenképp:)
2011. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!