Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JVC Everio GZ-HM300 videokamer...

JVC Everio GZ-HM300 videokamera kérdések. Az is nézze meg, akinek nincs!?

Figyelt kérdés

Szóval:


-Elvileg FullHD, azaz 1920x1080-as felbontású videót készít, amivel kb. 2 megapixeles képekből áll a videó. Ennek viszont csak 1,37 megapixeles kamerája van...


-2 memóriakártyát is lehet bele tenni, maximum 32 GB-osat. Lehetséges-e 2x32GB-ot használni benne? Vagy az már sok?


-Ebben olyan segítsége kell, akinek van is: meddig bírja akksival? Bárhol olvastam utána az interneten, mindenhol azt mondták hogy nem használták olyan hosszan hogy lemerüljön, de én fogom úgy.


-Elég a 20-szoros optikai zoom? Vagy kevés?


2011. jún. 23. 09:09
 1/4 D.O.81 ***** válasza:

Azért csak 1,37MPix-es a CCD, mert két félképet készít, amit ezután a konverter egy egész képpé konvertál.

Ha max 32GB FlasRAMot kezel fiókonként, akkor lehet bele gyömöszölni 64GRAMot.

Az optikai fókuszálás szerintem kielégítő, de ha nem lenne a képstabilizátor, egyből megtudnád mennyire remeg a kezed.

Általában az akkuk olyan 45-90 perc közötti aktív működést szoktak biztosítani.

Tartalék segéd akku beszerzése ajánlott.


Üdv!

2011. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. jún. 23. 11:04
 3/4 A kérdező kommentje:
És még olyan kérdésem lenne, hogy a GH-HM30 ( [link] ) hogyhogy olcsóbb, mint a GZ-HM300? Pedig annak mér 40-szeres az optikai zoomja, a kijelzőjének nagyobb a felbontása, stb, másben meg gondolom ugyanolyan. Azért kérdezem, mert erről nem találtam használati útmutatót. Lehet hogy a 30-asba csak egy memóriakártyát lehet tenni?
2011. jún. 25. 09:07
 4/4 D.O.81 ***** válasza:

Az nem kizárt.


Az az igazság, hogy látni kell a két készüléket egyszerre és, akkor kiderülhet az árkülönbség oka.


Üdv!

2011. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!