Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van-e Debrecenben digitális...

Van-e Debrecenben digitális fényképezőgép szerviz? Ha igen, akkor pontosan hol?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan olyan szerviz, ahol csak és kizárólag digitális fényképezőket javítanak, szerintem az egész világon nincs, ellenben ha elviszed a fényképeződet egy márkaszervizbe, akkor jó eséllyel tudnak segíteni, pláne, ha még van garanciális javítás.
2011. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Googlee??

Ezt mondja:

BRAND KFT

HAJDÚ-BIHAR, 4030 DEBRECEN, RIGÓ U. 1.


Brand Computer Hungary Kft. - Számítógép és digitális fényképezőgép szaküzlet és szervíz

2011. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Sajnos a garancia már lejárt. Arra gondoltam legvégső esetben, hogy bemegyek oda ahonnan vettem és megkérdezem mit javasolnak.


2. Természetesen gugliztam, de én nem találtam semmi érdemlegeset. Köszönöm a segítséget, ha lehetőségem lesz rá megnézem a közel jövőben azt az üzletet. ;)

2011. nov. 16. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy a garancia lejárt még a garanciapapírról nem párolgott el a szervíz címe.
2011. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen megnéztem a Jótállási jegyet, de azon csak budapesti szerviz van feltüntetve.
2011. nov. 21. 13:04
 6/10 A kérdező kommentje:

Nah, időközben voltam a Rigó utca 1 szám alatt. Nincs ott már ilyen üzlet. Csak egy félig kihalt raktárépület, ahol már teljesen más cégek vannak. :(


Egyéb ötlet?

2011. nov. 22. 13:28
 7/10 anonim ***** válasza:

A márkája alapján megkeresed a magyarországi képviseletet/szervízt. Minden valószínűség szerint Budapesten lesz, ráadásul valami eldugott helyen.


Én pl. a Nikon Hungáriához mentem el mert a hugom az optikájára ejtette a Nikon gépemet. Besétáltam az épületbe, felmentem a sokadikra, egy aranyos csajjal beszéltem fél percet, ő hátravitte a gépet a javítórészlegre. 3 perc múlva visszajött és azt mondta hogy csak cserével javítható, nagyjából 40.000 forintért, úgyhogy megköszöntem a segítséget. Hazamentem, szétszedtem, megcsináltam (csak mechanikus baja volt) és még másfél évig bírta. :)

2011. nov. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, már megnéztem és Budapest-en szerviz. Egyébként Olymus márkájú kompakt kis fényképezőgép.

Gyanítom, hogy az utazási költségeim és a javíttatás is többe kerülne, mint amennyit megér nekem. :(

2011. nov. 28. 05:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a géppel?
2011. nov. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%

"Gyanítom, hogy az utazási költségeim és a javíttatás is többe kerülne, mint amennyit megér nekem. "


- A telefon – magyarosított, mára már elavult nevén távbeszélő – olyan távközlő eszköz, mely beszédet továbbít elektromos jelek formájában.

A telefon lehetővé teszi, hogy emberek egymással olyankor is tudjanak beszélgetést folytatni, amikor hallótávolságon kívül tartózkodnak. Ennek természetesen feltétele, hogy mindkét fél rendelkezzen olyan készülékkel, amely a telefonhálózathoz van csatlakoztatva. A telefon ma az élet egyik legalapvetőbb és legismertebb készüléke.

A budapesti szervízt felhívod és köszönsz illedelmesen, majd a lap tetején lévő kérdésed felolvasod nekik.

Az email se harap.

Sőt, a posta se hülyeségből van kitalálva.

Az információ korában meg kevés infó az hogy hol van a debreceni szervíz.

Ha esetleg elárulod (pontosan)mit akarsz javíttatni (és milyen hibával) lehet hogy könnyebben kapsz segítséget.

2011. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!