Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX Classic játék kiírás?

XBOX Classic játék kiírás?

Figyelt kérdés

Az volna a kérdésem hogy hogy tudok milyen programmal és pontosan hogyan xbox játékot ki írni a játék már levan töltve csak nem tudom hogy írjam ki ISO file

a gépemen 2 program van fent Alcohol 120% meg a Nero 7

(csak normális válaszokat)


2011. dec. 25. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


én DVD Decrypter írom ki és 100% -os volt mindig a kíírás:) és nem foglal semmit

annyi a kérdés h hol töltötted le a játékot(kat)? link!én innen szokta

[link]

[link]

2011. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi amúgy én az Ncore-rol töltök de ha adsz egy emailt minél hamarabb megpróbálok meghivot küldeni :)
2011. dec. 26. 03:39
 3/4 anonim válasza:

Helló!


Én már egy pár játékot kiírtam Classicra Alkohollal, a legtöbbet Nero-val de utána rátaláltam a Decrypterre de sztem is az a legjobb, kicsi és egyszerű ahogy az előttem szóló is belinkelte!!!

De ha van felesleges Ncore meghívód az engem is érdekelne :D

2012. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisztián20000505 válasza:
nekem is küldhetnál légyszi!!!
2015. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!