Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A videokamerámra vettem fel...

A videokamerámra vettem fel filmeket, amiket kis mini dvd-n mentett el, ha beteszem a kislemezt a computerbe, miért nem jeleníti meg a filmeket?

Figyelt kérdés
a kamerán meg tudom nézni a jeleneteket, de nem tudom felrakni a gépre:( ha vki tudja mi a gond,segitsen lécci
2008. ápr. 22. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mi videókameránk olyan, hogy Finalize-álni kell vele a dvd-t, hogy utána a gépen vagy dvd lejátszóban meg lehessen nézni. Keress te is ilyenre lehetőséget a videokamera menüjében.
2008. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi igazad volt hogy finalizálni kellett és meg is tudtam nézni de a gépre hogyan kell felmásolni?mert ott olyan nincsen hogy másolás:p
2008. ápr. 23. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha finalizálni kell a lemezt, akkor a kamera valószínűleg eredeti dvd formátumban rögzít, azaz a lemezen van egy Video_TS és egy audio_ts mappa (ha a sajátgépben vagy lemezkezelőben ránézel), a video_ts mappa tartalmazza a videot, dvd-szabványú formátumban (ebben sok fájl van, vob, ifo, bup, stb.), ezt ha átmásolod a gépre, akkor ott már rajta lesz, aztán ezt konvertálhatod avi-ban, mpegbe, de hagyhatod úgy is ahogy van.
2008. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!