Az elektromos gitáromat rákötöttem a számítógépre Így hallani lehet a hangját a számítógép erősítőjéről. Kéne valami jó torzítóprogram hozzá. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a Guitar Rig. De normális hangkártya nélkül nem fog menni.
2012. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére az van.:) Köszönöm a segítséget, megy a zöld kéz:D
2012. okt. 20. 23:49
 3/7 anonim válasza:
Vagy mág esetleg az Amplitube!
2012. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shazeen válasza:
100%
Asio4all kiegészítő progi is kell ha esetleg hangkésés van. De ha jó a hangkártya akkor nem lesz rá szükség.
2012. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már asio4all kell (tehát nincs a hangkártyának gyári asio drivere), az már sose lesz igazán jó. :) Én is azt használok a laptopom alaplapi hangkártyájával, együtt lehet élni vele, de ég és föld, mikor az Audigy-t használom az asztali gépben.
2012. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha nem zenész hangkártyád van azért nem árt egy Asio-t letölteni, ha késik a hang, én is Guitar Riget használtam, de a cubase-ra is jókat mondanak, sőt annak a studio része is korrekt, viszont a guitar rig sztem nagyon egyszerű, és jó
2012. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ja és ami fontos! a windowsba némítsd le a vonalbemenetet, utána állítsd a felvételt vonalbemenetre (amennyiben abba kötötted a gitárod -zöld jack bemenet-)


azért kell lenémítani a lejátszáshoz fülben a vonalbemenetet, hogy ne szóljon 2x a gitár, ha nem teszed, akkor a következő van:


szól a gitár effekt nélküli vonalba kötött hangja, meg az is ami a programból jön, ha lenémítod, akkor korrektül megy

2012. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!