Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple vagy Samsung táblagép?

Apple vagy Samsung táblagép?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg? Apple iPad mini vagy Samsung Galaxy Tab 2, 7.0? (Esetleg egyéb ötlet?) Bár van netbookom, mégis praktikusabbnak tartok egy tabletet a nagyobb mobilitása miatt; az internetezés mellett főleg olvasásra (tanulásra) szeretném használni. Ilyen feltételek mellett mi lehet a legmegfelelőbb opció? Hozzáértő válaszokat szeretnék!

2013. jan. 31. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha valóban nem nagyon számít az ár és ezekre a dolgokra kell akkor Apple. Magasan a leggyorsabb és legmegbízhatóbb táblagépek.
2013. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
+1
2013. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Golan Trevize ***** válasza:
Samsung, mégpedig elsősorban az Android miatt.
2013. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Multigod97 ***** válasza:
iPad mini, de ha igazn jót akarsz, akkor várd meg a retinásat :D elvileg nyárig ki fog jönni
2013. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:) Egyébként meg is éri az apple? Úgy értem annyival jobb, mint amennyivel drágább?:D Ha igen, akkor pontosan miért?
2013. febr. 1. 17:58
 6/13 Multigod97 ***** válasza:
Az árkülönbség nagyjából 30 ezer forint. Annyival nem tud többet, mármint ezek mind nagyon jó tabletek, de mivel tudna többet? repül vagy mi? igaz, hogy stabilabb, gyorsabb, vékonyabb, jobb az anyaga és szebb is, de tudni nem tud többet :D de szerintem megéir teljesen.
2013. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Alapjába véve semmivel nem tud többet mint a Samsung, viszont maga az op. rendszer jóval gyorsabb és stabilabb, normál használat mellet elég nehéz elérni hogy megakadjon vagy lefagyjon. Illetve az anyag és összeszerelési minősége kimagasló.

2013. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Galaxy tab 2 10.1 van, és tök jól meg vagyok vele, amire nekem kell: netezés,játékok ezekre tökéletes és ráadásul sokkal olcsóbb is mint egy iPad!
2013. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Multigod97 ***** válasza:
Pontosan! Aki még nem használt huzamosabb ideig iPad-et, vagy nem akarja elismerni, hogy jobb az iPad az mindig azt mondja, hogy "én teljesen jól elvagyok vele"
2013. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Golan Trevize ***** válasza:

Huzamosabb ideje használok ipadet. Mondjuk néhány éve, ha az huzamosabb időnek számít.

Mióta van androidos készülékem is, egyre többet porosodik az ipad a polcon.

Semmivel nem jobb, mint egy minőségi androidos készülék (azért mégsem a 20 ezer forintos használhatatlan szarokkal hasonlítsuk össze...), ellenben csak az apple saját szabványaival kompatibilis.

Egységsugarú felhasználó számára valóban jobb, mert nekik segítség, hogy mindenben meg van kötve a kezük, de aki egy kicsit is komolyabban szeretné használni a készülékét, annak az android sokkal jobb választás.

2013. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!