Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nexus 7 vagy asus memo pad hd...

Nexus 7 vagy asus memo pad hd 7? vagy inkább gyűjtsek laptopra?

Figyelt kérdés
Igazából van egy számítógépem ami nagyonlassú, de használható. A tabletet filmnézésre, tanulásra, netezésre, skype-ra, játékra használnám. Nincs okostelefonom, de az nem is kell :D Szerintetek melyik lenne a legjobb? Az ár is lényeges, mert 50k a keretem

2013. aug. 27. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik általad meghatározott célra jobb egy laptop. Tudom, hogy a keret egyelőre még kicsi, de megéri tovább gyűjteni! Egy 15"-os windowsos laptopon mennyivel is könnyebb tanulni, netezni, skype-olni, filmezni, mint egy 7-10"-os tableton?
2013. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom, de ha egy jobb laptopot szeretnék, arra még elég sokat kéne gyűjteni :/
2013. aug. 27. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:

#1


Van Nexus 7-em is, meg 15.6"-es laptopom is, szóval tapasztalatból is tudom, hogy a 7"-es tableten is tökéletesen meg lehet csinálni mindent. Laptopon kicsit gyorsabb meg egyszerűbb néhány dolog, de egy laptop drágább is. Bár használtan már lehet kapnál normális laptopot 50k körül (hardverapro.hu-n nézz körül), ha mégsem, akkor a Nexus 7 tökéletes lenne. Asus Memo Pad HD7 sem rossz, de Nexus 7 minden téren jobb.

2013. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne feledjük, hogy hamarosan jön az új Nexus 7 is. Bár félő, hogy ki fog esni bőven az 50000-es keretből. Viszont hardveresen sokkal jobb, mint a korábbi Nexus 7. Amerikai árához közel lenne a magyar (de félő, hogy sokkal több lesz idehaza), akkor jobban megérné azt venni.
2013. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az új Nexus 7 76.000 Ft-ről indul majd, így korántsem fér bele az 50k-s keretbe.
2013. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak az a jó, hogy tableten van android,(mert ugye nincs okostelefonom) és szeretem azokat a játékokat amiket onnan le lehet tölteni. Hát nemis tudom... vegyek használtan laptopot? mert végülis van egy nagyon lassú asztali gépem :D
2013. aug. 28. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:

"Amerikai árához közel lenne a magyar"


Úgy érted, hogyha 230 dollár, átváltva ~55000 forint lenne itthon? Abba a 230 dollárba nincs benne még az adó, szóval szorozd meg 1.27-el, máris 300 dollárnál járunk, ~70000 forint.

2013. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valahogy vissza tudod szerezni az áfát akkor laptopot vegyél, sok tízezret megspórolhatsz. Ha erre nincs lehetőséged, akkor a Nexus 7-et javaslom, de abból is az újat.
2013. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem van laptop,most akarok venni egy nexus 7et én is

Egyetem miatt sokat kell rohangálnom,egy tablet sokkal mobilisabb,akármikor elő birom kapni ha tanulni akarok,unalmas előadás közben,buszon,vonaton,stb..

Laptoppal ez nehézkes lenne,meg nem szívesen mászkálnék a 240k-s gépemmel:D

2013. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!