Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 12Gb-os Ps3 Super Slim megéri...

12Gb-os Ps3 Super Slim megéri megvenni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Most vásárlás előtt állok és nem tudom, hogy megéri-e megvenni 12Gb-os Ps3-mat. Lehet simán egy külső winchester-rel bővíteni a tárhelyét? Hány Gb-ot foglal átlagosan egy játék?

2013. okt. 6. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Külső hdd-re csak médiafájlokat és játék mentéseket tudsz másolni, a játékok mindig a belső tárhelyre kerülnek.

Egy játék lemezről telepítve kb. 2-5 GB-ot foglal, psn-ről letöltve akár 20 GB is lehet.

2013. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2013. okt. 6. 12:30
 3/6 TaKy99 ***** válasza:

A kolléga a 20GB-al még keveset is mondott.

Hétvégén telepítettem a PS Plus-ról az Uncharted3-at (38GB).

De az 52GB szabad hely kevés volt neki, mert telepíteni is kell hely...


Akkor érdemes 12GB-ost venni, ha nincs meg rá megfelelő pénzösszeg és később veszel hozzá HDD-t és beépítőkeretet. cca: 15-25eFT HDD mérettől függően.


SZVSZ jobban jársz, ha egyből 500-ast veszel.

2013. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha lemezen veszed hozzá a jatekokat akkor nem tudod őket feletelepíteni, ezért mondhatni felesleges a több gigás.
2013. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából most úgy döntöttem, hogy flashelve veszem szóval lesz pénzem nagyobb belső tárhellyel rendelkező gépet venni. Külső winyó meg van itthon.
2013. okt. 7. 21:12
 6/6 TaKy99 ***** válasza:

Ha törve veszed akkor a Fat-ot (vastagot) nem ajánlom, mert típushibás (Sárga led)

és sok olyan van a piacon amibe leheltek egy kis életet, hogy gyorsan eladják... (ezért is találhatsz olcsón 25-35e körüli áron.)

2013. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!