Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Újra szeretném "rakni" az...

Újra szeretném "rakni" az iPadem, amiket letöltöttem alkalmazások, meg fognak maradni vagy elvesznek?

Figyelt kérdés
Ezek között van olyan is, amit ingyen tudtam letölteni, de most már csak pénzért lehet. Ezért kérdezem. Viszont a memóriám teli van, és muszáj lenne kitisztítani...

2014. jan. 2. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el!

Benne van ez is.

[link]

2014. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát nem lettem okosabb...csak azt írja le, hogyan kell csinálni az update-t meg restore-t...de arról nem ír, mi történik a letöltött alkalmazásokkal...
2014. jan. 2. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondoltad komolyan. Még jó, hogy eltűnnek, hiszen azért csinálod, mert tele van a memória. Ha a RAM-ra gondoltál, akkor az újra "rakás"-nál ha fent marad minden app akkor ugyanúgy tele lesz a memória. Ez a lényege, hogy eltűnjön róla minden. Ha mostmár meg kell venni akkor vedd meg ha fontos, 1000 forintnál úgyse kerül többe szinte semmi.
2014. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De sok alkalmazásnál az már sok ezer forint :))))))
2014. jan. 6. 12:11
 5/9 A kérdező kommentje:
azt értem, hogy letörlődnek. de pl mikor a sony telefonomat is szoftverfrissítem, akkor is minden alkalmazás letörlődik, VISZONT amiket már megvettem, ugyanúgy letölthetem újra ingyen, mert már egyszer megvettem. érthető már, mit is szeretnék kérdzni? :) androidon működik, ios-on is?
2014. jan. 6. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:

A 3as baromságot írt totál hülye az iOS-hez.

Amit megvettél azt újra letöltheted. A linkelt oldalt meg nézd meg részletesen ott van minden, ami neked kell.

2014. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért lennék hülye? Azt írta, hogy nem fizetett érte, mert akkor még ingyen volt. Ha letörlődik, akkor nem fogja tudni megint ingyen felrakni, mert fizetőssé vált. Amúgy mennyire sok app lett hirtelen fizetős?
2014. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Viszont ha már fizettél érte akkor ingyenes lesz.
2014. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Túl sok minden ahhoz, h könnyen megváljak tőlük... és most ezért nem szívesen adnék ki 50€-t.
2014. jan. 13. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!