Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani pa hangfalakat?

Tudnátok ajánlani pa hangfalakat?

Figyelt kérdés
Zenehallgatás lenne a célom vele. Maximum 50 ezret szánnék rá. Én egy sal pa 225 párt néztem ki erről is írjnátok véleményeket? Válaszokat előre is köszönöm.

2014. febr. 20. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Pa hangfalat nem zenehallgatásra találták ki, hanem hangosításra. Annak a Salnak köze nincs a PA-hoz. Zenehallgatásra inkább Sal 20Active, mindegyiket javítottam már, ugyanaz az erősítő van benne magyarul teljesítményben ugyanakkora a kettő. Vagy ha ragaszkodsz a PA hangfalak kinézetéhez, akkor Sal PA25. Milyen érdekes, ebben is ugyanolyan az erősítő! :D Amúgy normális PA hangfalat+erősítőt nem kapnál ennyi pénzért. Még hifi hangfalat se, max. használtan.
2014. febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XD köszönöm sal kilőve:) Azért akartam pa hangfalat mert azok elégnagyot szólnak, plusz nyáron lehet hogy teremhangosításra is kellene. erősítő nem kell mert egy stereo erősítőm már van elég jól szól a mostani hangfalammal is ami 110 watt darabja és az erősítőt félig lehet felcsavarni mert már betorzíz a hangfal ugy hogy még a loudness is ki van nyomva. De ha esetleg kevés lenne akkor veszek egy végfokerősítőt.
2014. febr. 23. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kell, szívesen ajánlok PA vagy HI-FI hangfalakat ha döntöttél. Esetleg végfokot is.
2014. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha írsz pár pa hangfalat azt megköszönném lehetőleg minél olcsóbban
2014. febr. 24. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Háát, ötvenből újonnan csak olyat tudok ami nem szól szépen. VoiceKraft LK618-12. Ebből egy pár. Vagy inkább nézz valami használt Reflex márkájú hangfalat djborze.hu-n. Esetleg ha többet szánsz rá akkor Reloop PA700, ez komplett erősítő minden benne van, egy belépő szintű 2.1-es pa szett. És ahhoz képest szépen is szól, 2.1-es rendszer.
2014. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi de miért nem szól szépen?
2014. febr. 24. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ennyi pénzért ilyet lehet venni. Bár átlag felhasználónak megfelel, talán annyi ha feltűnik neki hogy "kopogós" a mély. Mint az összes PA hangfalnál. Pontosabban a PA topládáknál, mint amiket te is keresel. A subok más tészta, de azok is inkább nagy hangerőn, kültéren szólnak jól. (pl. tölcsérek) Amit ajánlottam van nekem belőle, a kisebbik VoiceKraftból, monitornak használom. Fülre olyan 100-150Hz-ig lemegy -3dB-lel, de nem olyan rossz az. (az olcsóbb pc-s hangrendszerek mennek le eddig) Ha az EQ-n kiemeled a mélyet meg hamar eléri az Xmaxot. Szóval ezért nem valóak PA hangfalak zenehallgatásra, max. azok a típusok, amiket Te feltételezem nem tudnál megfizetni. (2-3 vagy inkább több milióFt)
2014. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!