Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megérné használtan venni...

GeorgeJ kérdése:

Megérné használtan venni ps3-mat etc. Hirdetős oldalon? Megérné használtan venni játékokat játék boltból? (konzol szerviz) A játék cd-vel meg szívhatom mondjuk le szarták és karcosan vették be így nem játssza le a konzol Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég jó árakon hozzá lehet már a gépekhez jutni, szóval ilyen téren megéri, játékoknál meg inkább azt kell nézni, hogy egyáltalán továbbadható-e és nem kell még venned mellé külön kulcsot, hogy tudd a multis részét is ahsználni, mert erre volt azért sajna nem is egy példa.
2014. febr. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TaKy99 ***** válasza:

Persze, hogy megéri!


De azért nem árt a buktatóira odafigyelni:

- FAT-ot ne vegyél, sárga ledes lehet, sajnos konstrukciós hiba. Azaz Slim vagy Superslim jöhet szóba.

- Először a környékeden nézz körül, mert: csak személyesen vedd meg, próbáld ki, játssz vele fél-egy órát, nézd meg, hogy nem süvít-e a ventilátora.

- Ne menj egyedül!


A konzolboltban, ha használtat veszel, meg lehet előtte nézni, mennyire karcos. ha nagyon akkor ne vedd meg. ennyi.

Ha a jatekaim.hu-ról veszed a játékot valakitől, akkor érdemes olyantól, akinek sok pozitív és kevés negatív értékelése van. Az ilyenek nagyon nagy valószínűséggel becsületesek. Azaz ha karcos, azt leírja...


Illetve ajánlom a PS Plus-ot, évente 15e-ért kapsz ~25db PS3-as játékot. (Minimum metacritic.com 70 feletti értékelésűt)

Persze mellette kapsz PS4 és PS Vitást is, de ha nincs olyan konzolod, akkor maximum gyűjtögetheted későbbre, amikor lesz...

2014. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat játékba mindenképpen használt lesz az ajánlót oldalról de konzolt még megfelelő áron nem találtam 500 gb super slim kellene Budapesten jó állapotba semmi hibával kb. 50 ezer ft környékén vagy az alatt lenne a tökéletese de én nem vagyok a használ termékek híve.Szóval még nem tudom mi lesz
2014. márc. 1. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!