Az ipad (4th gen) mennyire nagy és nehéz vele a mindennapi használat?

Figyelt kérdés

Azt mondják, a mini jobb, kisebb, könnyebb, de nekem a sima ipad tetszene, az airre nincs pénzem, az a könnyebb tudom.

De mennyi nehéz az ipadet cipelni? Táskába befér mint egy könyv nem?

És ágyba, használni se nehéz, meg olvasni rajta?

Azt mondják nehéz egy kézzel tartani!

Mennyire nehéz használni hogy nagy, meg nehezebb mknt a mini?

Mindneki azt javasolja, de nekem az kicsi!



2014. jún. 21. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

A mini az szerintem kicsi. Az Air meg szerintem nem ér 50e-rel többet.

Legalábbis most 100e-ért van iPad 4, mi is vettünk.

Nehezebb, mint az air, de annyira nem. Én nem adtam volna érte annyival többet csak azért, mert könnyebb. Gyorsabb azt tudom, de ez majd kb, akkor lesz hátrány ha kijön az Air3, ahhoz képest már tényleg észre lehet venni a különbséget.

2014. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Azt mondják, a mini jobb, kisebb, könnyebb,"


És milyen igazuk van :) Nővéremnek Ipad 4-ese van nekem mini retina, eddig semmi olyan felhasználás nem volt, amit ne tudtam volna megtenni vele, azért mert mini... Viszont könnyen kézben tartható (akár 1 kézben is) míg a 4-est azért két kézzel meg kell ragadni és egy idő után bazi fárasztó tartani...

És lényegesen nem kisebb a kijelző. (2 col.) Nővérem mindig le akarja nyúlni az enyémet :D

Meg a mini retina hardveresen is ott van azért a topban.

2014. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!