Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek Xbox One-t vegyek...

Tomi698 kérdése:

Szerintetek Xbox One-t vegyek vagy PlayStation 4-et?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket érdemesebb megvenni? Az XBONE-t vagy a PS4-et?

2014. okt. 24. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
PS4 jobb, de ha az Xbox-os exkluzív játékok jobban tetszenek akkor vedd azt.
2014. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ps4 et vegyél sokkal jobb.

én xboxone t vettem és nagyon sz*r a kontrolere az analog karja az egy pálcika csoda hogy még nem tört ki.

a grafikailag is a ps4 a jobb de nem sokkal.

árban a játékok ugyan azok.

PS4 A NYERTES!!!!!!!!!!!!!!

2014. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A két konzol ára kb. ugyanannyi.

A játékok ugyanannyiba kerülnek.

Az online multi-ért mindkettőn fizetni kell és mindkettőhöz járnak ajándék játékok, ha előfizetsz.

Grafika mindkettőn gyönyörű.

Kontrollere mindkettőnek kényelmes.


Exkluzív címek alapján dönts:


Néhány Xbox One exkluzív cím:

Forza Motorsport 5

Forza Horizon 2

Ryse: Son of Rome

Dead Rising 3

Sunset Overdrive

Halo: The Master Chief Collection

Halo 5

Fable Legends

Quantum Break

Gears of War 4

Crackdown 3

Titanfall

Rise of the Tomb Raider

Project Spark

State of Decay


Néhány PS4 exkluzív cím:

The Last of Us Remastered

Killzone Shadow Fall

Knack

inFAMOUS Second Son

Uncharted 4

Ratchet and Clank Reboot

Driveclub

No Man' Sky

The Order 1886

Bloodborne

Until Dawn

Deep Down

Let it Die

Rime

Wild

LittlebigPlanet 3

Journey

Everybody's Gone To The Rapture

Tearaway Unfolded

2014. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3# amit xbox exkluzívoknak soroltál fel 1-2 nem exkluzív mivel pcre is kijött/ki fog...

pl: Ryse: Son of Rome

Dead Rising 3

Titanfall

Project Spark

State of Decay

2014. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De attól még nincsenek PS4-re, és mivel e két konzol közt vacilál a kérdező, így azokat a játékokat tekintettem exkluzívnak amik nincsenek a másik konzolra.
2014. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én csak is a one mellett vagyok! Hogy miért? Mert mindenben jobb a ps 4 gynek csak 4K-s tévén látszódik a szebb minőség. A játékok jobbak rá. A kontroller egyszerűen nagyszerű!
2014. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gregor555 ***** válasza:

Nagyon sok tesztet néztem és sok mindenkivel beszéltem erről, mert engem is érdekelt ezért megosztok veled a tapasztalataimat:


Szögezzük le, hogy mind két konzol jó és nincs minőségi és egyéb mértékbeli különbség.


A ps4 papíron erősebb hardware-el rendelkezik, de csak papíron nem egy teszt alapján ugyanis a one gyorsabb is!


Másik az, hogy a Microsoft már tesztel egy fejlesztői csomagot amivel +2 mag szabadítható fel a konzolon így még gyorsabb és stabilabb lesz


Grafikai összehasonlítást meg felesleges tenni, aps4 kicsit fakóbb színeket ad vissza amíg a one élénkebb, színesebb, de ezt mindenki döntse el maga.


Ami itt döntő fontosságú az a controller és az exkluzívok, ahogy előttem is írták.


Nekem volt Ps-m is kisebb koromban és az volt a favorit évekig, aztán jött a 360 és minden más lett. Annyira kézbe való a controllere, hogy annál kényelmesebb vezérlő szerintem nincs, főleg ha nagyobb kézzel áldottak meg :D


Próbáld ki mind2-őt és döntsd el, melyik jobb számodra.


Mind2 konzol nagyon jó, ne hallgass olyanra aki mást mond!

2015. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!