Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek mennyiért tudnám...

Szerintetek mennyiért tudnám eladni az ipad mini kettőm?

Figyelt kérdés
Van egy ipad mini kettőm 16gb-s asztroszürke.kb egy hónapja vettem az euronicsban miskolcon 115000 forintért.vettem rá három év plusz garanciát is,meg víz és törésbiztosítást.a készüléket kb egy hétig se használtam még az eredeti fóliából se vettem ki a öltje meg egyszer se volt még az életében használva.Egyébként azért szeretném eladni,mert lassú(samsung galaxy s6 edgét használok ehez viszonyítva)nem viszi a játékokat és hiányzik az alkalmazásváltó és visszagomb is.kb 75 ezret szeretnék érte kapni,hogy legalább egy használt samsung galaxy tab skettőt tudjak belőle venni,de ha többet szerintetek érne annak örülnék.Jó lenne mihamarabb túladni rajta a válaszokat köszönöm.

2016. okt. 9. 15:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!