Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Olvastam itt az oldalon, hogy...

Olvastam itt az oldalon, hogy rengetegszer szidják az összes GSM boltot, a garancia, a termékek stb. miatt. Ez a gond csak mobiltelefon-vásárlásnál áll fenn?

Figyelt kérdés

iPad Pro-t szeretnék venni, és jóval olcsóbb ilyen helyeken.

Elvileg vadonat új és gyári Apple garancia van hozzá.

Ma felhivtam az egyiket és azt mondta, hogy van olcsóbb ugyanabból, de az nem apple-garanciás, mondtam is, hogy az nem kell, inkább fizetek többet pár tízezerrel, de apple-garancia legyen, de még így is jóval olcsóbb, mint egy iStyle-ban.

Lehet még így is bármi gond szerintetek?



2016. dec. 15. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A nem Apple garis készüléket Móricka javítja a sufniban.

Ha van a javításról videó a youtube-on akkor meg tudja csinálni, amúgy meg szétbarmolja.

2016. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat de akkor milyen alapon merik ezt mondani?
2016. dec. 15. 09:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja es en a gsmbol is az apple garisat vennem,nem a sufnigarisat. Azzal nem lehet gond akkor,ugye?
2016. dec. 15. 09:47
 4/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Az Apple garanciás (ha tényleg megfelelő garanciajegyet adnak hozzá), az Apple garanciás. Ugyanolyan, mint az iStyle bolti.

Valamit trükköznek ezek a boltok, EU-n belüli alacsonyabb áfával, újracsomagolt készülékekkel. De ha megvan a

- gyárival azonos időtartamú gyári garancia

- a készülék minden tartozékával együtt

akkor már nem igazán lehet vele bajod.

2016. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En az eMag-rol vettem iPhone SE-t es megse adtak vele Apple garit. Valami helyi cegnek a garipapirjat adtak a teloval. Amikor probaltam bejelentkezni az Apple oldalon a garira azt irta ki hogy Denied vagy mi a francot.
2016. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Az emag nem ad gyári garanciát. Noha nem írják oda a termék mellé, de a garanciát részletező oldalon ott van, hogy csak bolti garancia van.
2016. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fene a pofájukat! Ezt nem tudtam, mindig az emagról vásárolok. Akkor ezért nem fogadja el az Apple oldal az IMEI-emet a gari oldalon :-(
2016. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!