Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2.1-es hangfalszett sistereg,...

2.1-es hangfalszett sistereg, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben vettem egy Trust 2.1-es hangfalszettet a MediaMarktban. Viszont az egyik hangszóró sistereg.

Igazándiból a mélyládába a csatlakozóval lehet a baj szerintem. Szerintetek mitől sistereghet? Remek ötleteket várom.


Köszönöm.


2017. jan. 21. 12:02
 1/3 anonim válasza:
Sajnálatos modra a hangfalak kiégtek
2017. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsooasus válasza:
Attól függ mikor vetted ! Mert akkor garancia és spuri vissza vele ott majd cserélik vagy javítják! egyébként nézd át a vezetékeket nem e törött vagy sérült valahol !
2017. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kb. 3 hete vettem a kecskeméti MédiaMárktban ezt a trust hangfalsettet.

Remélem can még rajta garancia.

Igazándoból a hangfalak kábeleivel semmi baj nincs, mivel lent a hangfalba beépített dugó a rossz szerintem. A másik jó. Mikor cserélgetem a hangfal kábeleit mindig az sistereg amelyiket beledugom.

Ha nincs rá garancia mert ott nem mondtak semmit csak egy blokkom van, hogy leszedem az oldalát és megnézem azt a dugót, hogy nem e kicsit kicsúszott valami.

2017. jan. 25. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!