Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha beviszek használt játékokat...

Ha beviszek használt játékokat (576, Konzolv. ) kb mennyit kapok értük?

Figyelt kérdés
A rendes árának kb hány %-át? Van ebbe esetleg tapasztalatotok? Válaszokat előre is köszönöm!:) (xbox 360 játékok)

2017. jan. 24. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Játéktól függ. Párszáztól párezer forontig.
2017. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2 játék kivételével párezer forintot adnak értük. De ha bemész megkérdezheted, nem kötelező rögtön odaadni. Ha nem felel meg viheted máshová.
2017. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A tapasztalatom a következő: egyszer vittem egy játékot a Pólusban lévő üzletbe anyukámmal. A lemezen kb. 2db kis, szabad szemmel nem látható karc volt. Az eladó mondta hogy ezt nem veszik be, mert karcos. Másnap apukámmal mentem az üzletbe. odaadtam, hogy ezt szeretném bevetetni egy másik játékért cserébe. Meg se nézte a lemezt és bevették :D elég durva volt. bár másodszorra a jófej eladót fogtuk ki :D
2017. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fhuha:D rendben köszönöm szépen
2017. jan. 26. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!