Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol be a PSP/sze...

Miért nem kapcsol be a PSP/szerviz kérdések?

Figyelt kérdés

PSP 2000 ta-088v3-as alaplapos psp ("új alaplap").

Egyik nap játszottam psp-vel, kikapcsoltam, elraktam, és másnap is játszottam volna, de nem kapcsolt be.

A zöld jel villogott egy pillanatra, de el is tűnt.

Felraktam töltőre, pár mp-ig töltött, de aztán az is elaludt.

Aztán a psp belsejéből égett szag jött ki, vagy ha nem is égett, valamilyen nem normális szag.

Mi lehet vele?

Valaki járt már így?


Ha kivettem az akkut, tehát elszállt a chichken, utána tudnak nézni valahogy a szervizbe, hogy flashelve volt-e már?

Meg ha "hivatalos" szervizbe viszem raknának rá új FW-t?


Vagy valaki tudna mondani pest környékén egy jó szervizt?


2010. máj. 19. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ajjajajj, nagy gubancot érzek.

Gondolom szoftveresen tönkrevágtad(azért villogott a zöld, de nem kapcsolt be) végül rátetted akkura, újra bekapcsoltad, de itt meg valami ennek folyamán szétégett. Ez utóbbit nem kellett volna.

Ha most tippelni kéne, én azt mondanám, hogy hazavágtad az alaplapot. :(

De ne legyünk ennyire pesszimisták, beszélj ezzel a szervízzel: [link]

2010. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy szoftveresen csináltam volna bármit, mert semmit sem csináltam hetek óta szoftveresen, néha játszottam, de még csak nem is játék közben szaródott el, hanem csak másnapra nem kapcsolt be.

Meg akku végig benne volt a psp-ben, csak amikor már nem nem kapcsolt be utána vettem ki.

Mindegy, az nem fontos, hogy mitől romlott el, csak hogy megjavítsák.

Hogyha az alaplap égett szét, azt meg lehet csinálni? És ha igen mennyiért?

Meg itt a konzolok szervizében nem fognak szoftvert frissíteni? Mert ha 5.03-nál nagyobbat akarnak rá rakni inkább kidobom a gépet.

2010. máj. 21. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!