Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után elmennétek a bulijára?

Ezek után elmennétek a bulijára?

Figyelt kérdés
Szóval sweet 16 party lesz... Az egyik volt legjobb barinőmnek, nekem már volt, az első hibát ott követte el. Köztudott hogy sweet 16re minimum 16.000 forintot költünk ajira... erre ő ki akarja szúrni a szemem egy 8ezres kis szarral, miközben 1 kezén lévő cuccok értéke több volt mint amit én kaptam. Szóval amellett hogy sajnálja rám a pénzt, pontosan tudja hogy utálom a tacot. Erre na mi lesz a buliján? Taco-asztal... Ezt szóvá is tettem, erre azt mondta hogy az a kedvence, pedig tudom hogy a sushi az, a többi barátnője falaz neki, ők is állítják hogy a taco. Akkora egy szemét... Amikor mindezeket a fejéhez vágtam, előhozta, hogy egyszer megcsókoltam a pasiját... Na mármost tudjuk hogy 1 év után ilyet már nem illik előhozni, és akkor is igazából miatta volt mert nem vigyázott rám eléggé... Szóval vessen magára... Aztán azt mondta hogy ne menjek a buliba, de már megvettük a ruhát, pont oda illik, meg tudjátok nem akarom hogy azt higgye hogy egy papucs barátnő vagyok... Már elterveztem hogy melyik zenére legyen a drámai bevonulás, ti is elmennétek ugye?

2020. jún. 20. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamukérdés, vagy a fiatalságunk értelmi színvonala lejjebb van, mint azt hinni mertük...
2020. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet,hogy ez ne legyen kamu...Ennyire nem romolhatott a színvonal még a 16 éveseknél se. Ez kb. felér egy pocsék amerikai film alapsztorijához.
2020. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Na ez Kelet-Europa, vagy ahogy onnan kepzelik a bejott az eletet.

Nem szokas ajandekot venni, vagy jelkepesnel ertekesebbet.

Sushi villanyszerelo ebedje is lehet kicsit messzebb toled.

Parasztisztan princessze igy zsurozik.

2020. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Á, ez a minősíthetetlenül szar éjjel-nappal feleségek minősíthetetlenül szarabb és mégprolibb verziója
2020. jún. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Édes fa..li csiga
2020. jún. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Istenem,ekkora kényes picsa nem lehetsz..ja,de igen.

Én a helyében pofont adnék a csajszi helyében,és szakítanék veled.

Inkább annak örüljél ha kaptál valamit,másoknak meg a születés napján még torta se van.

És elmehetsz a picsába ha ez a legnagyobb problémad.

2020. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
És semmi irigységből mondom.
2020. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Látom hogy gonosz dolgokat irogattatok. Igazából már mindegy mert már régen megvolt a szülcsi. Anyuci mondta meg végül hogy menjek. Megértem mert hát elég szar volt a dresscode, fekete-babakék és csak szoknya vagy ruha de térd fölötti, viszont a popsi sehogyan sem lóghatott ki, na értitek, szóval végigjártunk 555 boltot és végül nagyon drágán találtuk ezt, na most ha nem veszettem volna fel ide akkor máshol tuti kiszúrták volna hogy még oda vettük, és akkor kinevettek volna hogy egy papucs vagyok. Szóval képzelhetitek mi volt. Bevonulok, mindenki engem néz mert én voltam a legszeb, ezen ő tuti féltékeny lett és megmondta az őröknek hogy vigyenek ki. Na most úgy hogy még nem is köszöntem vagy tánciztam csak úgy kiraknak az eléggé felidegesített, úgyhogy megfogtam egy tacot és megdobtam vele a tortáját. Másnap arra keltem hogy kitette storyba ahogyan sír, meg hogy végleg elvesztett egy barinőt, aztán a kövi storyban meg már vicces videókat tett ki a party-ról, köztük volt az is ahogyan dobom a tacot (idegességemben pivit kilátszott a bugyim). Úgyhogy én kitettem szintén hogy barát az aki mindig barát, aztán mivel ő is megalázott én kitettem amikor rúdtáncolt egy autóstáblán és beborult a bokorba.
2020. júl. 15. 22:59
 9/15 A kérdező kommentje:
Ja de most így hogy már eltelt egy hét kb nagyon hiányzik, mert szép volt és vicces, meg őt mindig mindenhová beengedték... Szerintetek még visszaszerezhetem? Persze csak úgy hogy ne tűnjek papucsnak...
2020. júl. 15. 23:01
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Sajnálom, az ilyen gonoszok nem tudnak a te bonyolult filozófiai kérdéseidre válaszolni.
2020. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!