Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakivel úgy beszélgetsz...

Ha valakivel úgy beszélgetsz a suliban, mint egy haverral, de a hétvégére megtervezett találkozókat lemondja (belemegy, hogy találkozzatok, de kicsivel előtte nyomós indokkal lemondja), az barátság vagy el kell engedni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 01:23
 1/5 anonim válasza:
100%

Emiatt nem lehet megitelni egy embert, vagy egy emberi kapcsolatot.

Valoszinu nagyon gyerek vagy meg, mert eleg eretlen gondolkodasra vall amit leirtal.

A kerdesedre a valaszt megtalalod abban, amit leirtal csak drtelmezd…

2022. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg éretlen vagyok, mert a suliban állandóan büdösnek hívtak régen, még a hónom alá is bespricceltek vízzel és mondták, hogy hát persze, hogy ilyen izzadtan büdös vagyok és mindenki azt mondta, hogy izzadt vagyok, pedig nem és ez eltört bennem valamit és nem tudok éretten gondolkodni. :( Pedig most már érettnek kéne lennem csak annyit mondták, hogy büdös vagyok, hogy én is elhiszem és annak gondolom magamat. :(
2022. ápr. 10. 01:37
 3/5 anonim válasza:
55%
Ennyire hogy lehet unatkozni?🤣 jo vicc volt.
2022. ápr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolom a kérdést! Nincsenek barátaim érthető okok miatt, ezért nem tudom, mi számít barátságnak és mi nem. Nem akarok az embereknek teher lenni, de szeretnék barátokat.
2022. ápr. 10. 01:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Akinek terhére vagy az nem lesz a barátod, aki szívesen van együtt veled, az a barátod lesz. És legfőképpen fel a fejjel!
2022. ápr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!