Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyikőnk a hibás?

Melyikőnk a hibás?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságom, nem mindenki egyenlőrn van jóban mindenkivel, van akivel sokkal jobban vagyok mint másokkal. Van egy srác, a legjobb barátom unokatesója vele kb csak akkor találkozom, ha a legjobb barátommal is, de amúgy tök jól megvagyunk. Mindenesetre neki ma van a szülinapi bulija és nem hívott meg előszor. Egy haveromtól tudom, hogx ma van a bulija aztán kiderült, hogy elfelejtett betenni a csoportba.

Nyilván mondták, hogy menjek, de egyáltalán nem volt tervben ma bárhová is menni, délután szóltak, hogy menjek amúgy. Már szüleimmel is volt program estére (tv-zés, filmezés)

Most megsértődött, hogy nem megyek el. De ő nem szólt időben..


Szerintetek ki a hibás?



2022. máj. 7. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Hibás. Szerencsétlen kifejezés. Felelős. Ő a felelős, mert ő nem tett be a csoportba, ha jól értem. Azért ha jól vágom, te se akartál olyan nagyon menni, mert ne mondd már nekem, hogy az anyuval, apuval a tévénézés halaszthatatlan program, és nem engednek el, bár lehetnek ilyen családok is.


Amúgy fájdalmasan rossz a fogalmazásod, buli helyett inkább olvass többet!

2022. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Elég gyerekes problémáitok vannak. Nem hívott, nem mentél, ennyi. A helyedben egyébként én sem mentem volna ilyen körülmények között, de kár ezen ennyit pörögni, ha mèg csak nem is olyan közeli barátod az illető.
2022. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen esetben nekem se lett volna sok kedvem menni, mintha csak azért hívott volna meg utólag, mert szóltak neki ez ügyben.
2022. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Nincs hibás, nem is egetrengető probléma. Még csak jóban sem vagytok, nem tök mindegy?
2022. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!