Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ikrek lennének vagy az...

Az ikrek lennének vagy az egyke gyerek lenne jobb képzeletbeli barátnak? (Bővebben és érthetőbben alul)

Figyelt kérdés

Szóval van egy képzeletbeli lány barátnőm (tudom hogy fura) és úgy lenne a jobb szerintetek hogy legyen neki egy ikertestvére lány vagy csak egyke legyen?

Köszi előre is.



2022. jún. 10. 14:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
*kérdeztem
2022. jún. 10. 16:25
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudod fogalmazni, mi a funkciója a képzeletbeli barátnődnek?


Ovisoknál gyakori jelenség, (ezt most példának vedd, ne sértésnek,) hogy a képzeletbeli baráttal gyakorolják a kortársaikkal való kommunikációt. Beszélgetnek vele, megkínálják teával, ilyesmi. Aztán ezt folytatják a húsvér barátokkal, ennek ez a "funkciója" és teljesen normális abban a korban.


Szóval nálad mi célt szolgál a képzeletbeli barát?

2022. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemfelkeltesi funkcioval bir...
2022. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
12-es hát nekem ez a képzeletbeli barátnő csak úgy jött nem tudom hogy hogy.
2022. jún. 10. 22:34
 15/23 A kérdező kommentje:
Légyszives segítsetek
2022. jún. 11. 18:19
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ajánljunk egy jó pszichiátert?
2022. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem kell. Hanem a 15-ös kérdésemre válaszoljatok!!!!
2022. jún. 11. 21:17
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
Csak te tudsz rájönni, miért van szükséged rá, ezt kívülről lehetetlen megmondani. Fontos az oka, mert kezdened kell vele valamit. Az ovisok példáján akartam érzékeltetni, hogy ők is céllal csinálják ezt, még ha nem is tudnak róla. Van egy célod, tudat alatt. Ezt a célt el kell érned. A személyiség fejlődésed fontos lépcsője lehet, amit talán nagyon nagy falatnak élsz meg és ezért nyúltál egy gyermeki módszerhez. Tudnod kell, hová tartasz. Először is ne szégyelld, hanem inkább foglalkozz vele.
2022. jún. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm de én azt kérdem hogy ha neked vagy bárki másnak lenne képzeletbeli barátja akkor ti akarnátok neki ikertestvért? Vagy inkább egy két évvel fiatalabb testvért?
2022. jún. 12. 17:42
 20/23 A kérdező kommentje:
Vagyis én itt azt kérdem hogy ikertestvért jobb neki képzeni vagy egy két évvel fiatalabb testvért? Ha ti ebben a szituációban lennétek ti melyiket választanátok?
2022. jún. 12. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!