Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ikrek lennének vagy az...

Az ikrek lennének vagy az egyke gyerek lenne jobb képzeletbeli barátnak? (Bővebben és érthetőbben alul)

Figyelt kérdés

Szóval van egy képzeletbeli lány barátnőm (tudom hogy fura) és úgy lenne a jobb szerintetek hogy legyen neki egy ikertestvére lány vagy csak egyke legyen?

Köszi előre is.



2022. jún. 10. 14:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Minek? 3an ugyis csak osszevesztek
2022. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs szükségem képzeletbeli barátra, ezért arra sincs, hogy ketten vagy többen legyenek. Ha te szeretnél neki testvért és mi azt mondjuk hogy ne legyen, akkor nem lesz?
2022. jún. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni azt a szituációt, hogy valaha is képzeletbeli barátaim legyenek, így azt sem tudom, hogy melyik lenne a jobb. Neked több tapasztalatod van ebben, na meg a te barátaid, úgyhogy neked kellene dönteni.
2022. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!