Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most már tényleg nem tudok...

Most már tényleg nem tudok megbízni a legjobb barátaimban? SOS!!??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 vagyok lány. Bonyolult a sztori!

Szóval...

Tényleg nem tudok megbízni a legjobb barátaimban. Volt 2 crushom (azóta már egyik sem az), az egyikből viccet csinálnak, a másik volt-crushom meg tavaly az egész osztály megtudta, hogy crusholom (már csak crusholtam). Elvileg a másodikat csak véletlenül mondta el az egyik barátnőm az egyik ilyen tipikus "én vagyok a világ közepe" lánynak, aki amúgy már nem ebbe a suliba jár. És így tudta meg mindenki. Most tetszik az egyik fiú évfolyamtársam (ezt a srác tudja is). Kb. 3 hónapja mondtam el a srácnak hogy tetszik. Azt mondta átgondolja. Még nem mertem rákérdezni a fiúnál, hogy mi van, mert folyton a haverjaival lóg. Egyik pénteken tech. óra előtt (mikor a crushoméknak tesijük volt) megyek le a lépcsőn (merthogy a tech. terem és a fiú öltöző a földszinten van) arra érek le, hogy a legjobb barátnőm azt mondja a crushomnak hogy "utállak amiért ezt csinálod ###-val" (velem). Mindezt úgy mondta, hogy a haverjai mögötte álltak (a crushom mögött). Kicsit mostanában sokkal érzékenyebb vagyok (tini kor,tudjátok na) ezért felmentem a lányvécébe "bőgni". Közben meg hallottam, hogy crushom egyik haverja mondja hogy "ú haver van egy crusholód", vagy valami ilyesmit mondott. Szerintetek mit csináljak? Nem merek már oda menni a crushomhoz megkérdezni, hogy mi van. És bocsi hogy hosszú, összeszedetlen és szóismétlő lett.


2022. szept. 17. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Ez a srác nem akar tőled semmit, több mint egyértelmű. Van ilyen, lesz is még bőven az életedben, el kell fogadni. Nem csinált semmi rosszat, egyszerűen nem akar veled semmilyen kapcsolatot. Nem mondom, hogy nem lehetett volna ezt megmondani, de ez újdonság ma még, hogy valaki kibújik ebből a helyzetből? Azért 19 évesen már nem hiszem, nem egy fiút offoltál te is vagy a barátnőid gondolom anélkül, hogy egyáltalán tudattátok volna vele.


A barátnőiddel beszélj, hogy köszönöd a kiállást, de nincs szükséged rá, ez neked inkább kínos. Kérd meg, hogy maradjon köztetek minden amiről beszéltek, majd te utána mész a dolognak ha akarsz. Nyilván azért nem tetted, mert tudod hogy semmi nem lesz ebből és értelmetlen megkérdezni, ami így is van.


Fogadd el hogy nem akar semmit a gyerek és lépj tovább, semmi közötök nincs amúgy egymáshoz. Kicsit állj a lábadra, szedd össze magad - 19 vagy, nem 13, de mégis úgy gondolkodsz, viselkedsz.

2022. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!