Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért erről szólnak az emberi...

Miért erről szólnak az emberi kapcsolataim állandóan?

Figyelt kérdés
Megismerek valakit mondjuk munkahelyen, egyetemen, néha beszélünk keveset amikor nagy ritkán összefutunk ott de ennyi. Össze is leginkább csak azért futunk, mert kicsit görcsösen próbálom megtalálni őket, egyébként ennyit se látnám őket. Túl keveset kapok belőlük valahogy. Jó lenne többet együtt lenni és beszélgetni. Miért lehet ez mindig? Így nehéz összebarátkozni emberekkel. Többnyire inkább azokkal vagyok összezárva akikkel rosszban vagyok. Akikkel jóban őket alig látom, szinte hajkurásznom kell őket a munkahelyen, régebben még az egyetemen, hogy legalább pár percre lássam őket. Mit rontok el?
2022. okt. 26. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemről, munkahelyről nekem sem lett tartós barátságom. Pedig nagyon jókat beszélgettünk meg minden, de azóta nem beszéltünk.


Az összes barátom gyerekkoromból van.

2022. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!