Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik ismerősöm drog fogyasztó...

Egyik ismerősöm drog fogyasztó, feltudom jelenteni? Feljelentsem?

Figyelt kérdés
Elehet ez a kérdés után mindenki fogja a fejét milyen barát vagyok meg ismerős de ez van jót szeretnék neki. Pontosabban egy 16 éves fiúról lenne szó aki Marihuánát fogyaszt. Csak heti párszor de az is már sok, én csak jót szeretnék tenni neki a feljelentéssel mert magától nyilván nem hajlandó letenni. De az lenne a kérdésem, hogy mennyi évet kapna? Meg egyáltalán megbűntethetik? Vagy inkább a szülőket? Ti mit csinálnátok a helyemben?

2022. nov. 9. 17:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%
Ha nekem lenne ilyen haverom aki felnyomna,utána megkeresném és ami marad belőle azt szél fújná szét.
2022. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Mi a bizonyítékod?
2022. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%
Vamzer kutyákat sehol nem szeretik.
2022. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Milyen büntetésre számíthat kábítószer fogyasztása esetén?


Aki kábítószert fogyaszt, illetve csekély mennyiségű kábítószert fogyasztás céljából megszerez, vagy tart két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


A gyakorlatban a fogyasztás, illetve a csekély mennyiségű kábítószer tartása, termesztése ritkán végződik börtönbüntetéssel.


[link]

2022. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Biztos vagyok benne hogy a börtönben jó irányba változna. Mert ugye ez szokott ott történni :)
2022. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%
Azaz! B*szd tönkre az egész életét, hogy utána sehova ne vegyék fel (lévén erkölcsi bizonyítványt mindenhol kérnek), csak azért, mert 16 évesen, kis taknyos kamaszként felelőtlen! Az aztán rohadt nagy segítség lesz.
2022. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%

egyetértek az előttem szólókkal, pedig masszívan drogellenes vagyok.


Nincs jogod tönkrevágni más életét, és börtönbe juttatni.

2022. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%
Arról nem is beszélve, hogy még retteghetsz is utána, mert ha börtönbe kerül, akkor egy életre megjegyez, nyilván nem hülye és levágja, hogy te dobtad fel, és mivel itthon nem sok időt töltenek az ilyenek a sitten, hamar ki fog jönni, és revansot vesz rajtad.
2022. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%
Valszeg nem is foglalkoznanak vele.. ha megis kb semmi nem lenne mert kiskoru. Sztem foglalkozz magaddal
2022. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%

Csak jót akarsz neki, mi? Állítólag Hitler is úgy gondolta, hogy jót akar a zsidóknak.

Ha úgy gondolod rossz irányba megy az élete és tényleg segíteni akarsz akkor beszélgess vele, próbáld meggyőzni, stb.

Amúgy heti két alkalommal történő marihuána fogyasztásnak nincsen semmilyen egészségügyi kockázata. És mégcsak az sem igaz, hogy tuti kemény drogfüggő lesz. Én mikor 16 voltam nem heti kettőt, hanem napi kettőt-négyet szívtam el. Azóta már elhagytam mert valóban ostobaság, felesleges pénzkidobás, de semmiképpen sem egy börtönnel sújtandó bűncselekmény. Normális családapa lettem. Nem lettem agyalágyult. Az egészségem pedig kifogástalan, ellentétben azokkal akik piálással töltötték azokat az éveket.

2022. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!