Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összetört bizalom?Próbàlnàtok...

Összetört bizalom?Próbàlnàtok még helyrehozni?

Figyelt kérdés
Sok eset volt.Az utolsó az volt,hogy hívtam karàcsonyi koncertre és màr előre mondta biztosan tudja nem fog bírni munka miatt.Megértem ha valaki tényleg elfoglalt,de van ami csak ürügy,kifogàs.Erre hàrom napra rà làtom elment egy màsik karàcsonyi koncertre a kolléganőjével.És volt ilyen színhàzzal kapcsolatban,úttal kapcsolatban,stb.Igérgette,tervezte velem utàna meg màsokkal csinàlta meg.Ami nem gond ha màsokkal is van programja de ha levàgok egy programot akkor ajànlok màs alternatívàt pl.màsik hónapban veled megyek el színhàzba vagy kifejezem sajnàlom vagy elmondom önmagamtól,a màsik elé àllva az ígéretem miért nem teljesíthető.Úgy a kapcsolatban nem veszik el a bizalom.Kérdezte ő a héten kétszer is van- e kedvem jövő héten talàlkozni.Ez őszintének tűnt,lehet nem az.A sok húzàsa gondolkodtat el.Az én kéréseim,igényeim nincsenek úgy figyelembe véve.Màr többször csőbe lettem ràntva.Megkérném aki elolvassa reàlis vàlaszokat írjon.Azt szeretném làtni ami van Kioktatàst nem kérek pl.hogy magamra gondolok,önző vagyok,mert nem ez àll a hàttérben.Eléggé bànt a dolog és szàmomra van súlya.Új emberekkel màr bàràtkozni se szeretnék.
2022. dec. 24. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem jól látod. Nekem is voltak "mérgező" barátaim, de fel kellett nőnöm ahhoz, hogy én is tehetek arról, hogy ilyeneknek engedem a baráti társaságom. Tudatosan kell barátot választani.


- Az egyik mindig azt csinálta, hogy volt több száz "barátja/haverja", mindenkinek tette az eszét amikor társaságra vágyott, de mindenkit csak tárgyként használt. Én sosem érdekeltem őt és mindig ő rángatott el bizonyos programokra, ha meg én mentem volna valahova, sose volt ott. És mindig csak akkor keresett, ha épp más nem ért rá.


- A másik hosszú évekig patkánykodott rajtam, beköltöztetett a lakásába albérletbe, hogy addig is pénzügyileg jól járjon, de még külön szobám sem volt. Az egyszobás kecójába ugyanis később beköltözött ő is, mikor már több hónapja ott laktam, így együtt nyomorogtunk és idegesítettük egymást. Aztán még azzal is bepróbálkozott, hogy fizessek több rezsit. Lopkod a munkahelyéről is. Mindig minden programra én viszem el köszönhetően a kapcsolataimnak, ő meg sosem ad semmit. Na akkor még nagyon hülye voltam, hogy egy ilyen barátságba belementem. És ennek van a legnagyobb pofája, parancsolgat és irányítgatni is próbálja az embereket sunyi módon, szóval manipulatív is. Remélem visszakapja majd az élettől.

2022. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11-es igen tudatosan kell valasztani,mar en is ugy gondolom senkivel se kell addig osszebaratkozni ameddig nem ismerem meg a jellemet.Ezek utan nincs is kedvem baratkozni.

Ismeros amit a programokrol irtal..meg hogy az ilyen csak hasznal masokat.Hogy adtad ki az utjat?

2022. dec. 25. 17:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Az első, akiről írtam igazából lakótársam volt (közös albérletbérlés), így hozott vele össze a sors, de nem kellett kiadnom az útját, mert pár hónap múlva lelépett külföldre (pedig az albi szerződésben megígérte, h 1 évig marad).


A másodikat korábbról ismertem, de amikor együtt laktunk, pár hónap után én léptem le tőle hirtelen. :) Utána rám szállt újra, kedveskedett és néha taliztunk, de akkor nyílt fel a szemem, h mekkora patkány és az utolsó találkozás után jól lehordtam a fejét messenger üzenetben. Azóta nem keres. Az a helyzet, hogy közben én is változtam és találtam új, más személyiségű barátokat, korábban viszont nem volt merszem megszakítani vele a kapcsolatot. Drasztikusan kellett cselekedni sajnos, mert már amikor vele laktam, néha akkor is jeleztem neki a problémáimat, de nem változtatott rajtuk. Sajnos a mérgező emberek nem vagy csak igen nehezen, saját kárukon tanulnak.

2022. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ezekkel az emberekkel kialakul egyfajta fuggosegi kapcsolat,ami akkor is tud tartani erthetetlen modon ha mar atlatjuk az egeszet
2022. dec. 25. 19:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!