Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én lettem bunkó vagy csak...

Én lettem bunkó vagy csak eddig nálamnál nárcisztikusabb és elnyomóbb baráti társaságom volt?

Figyelt kérdés

Eleve soha nem szoktam csúnyán beszélni és nem szidok más embereket. Korábban a testi adottságaim miatt kicsit önbizalomhiányos voltam és sokszor elhittem naivan, amit mások mondtak. A


mikor elkezdtem dolgozni a testemen és több pénzem lett, meg őtt az önbizalmam, azóta bátran ki merem mondani a véleményem és ha pl. egy "baráttal" vagyok, akkor felemelem a hangom, ha mindig csak az van, amit ő akar, illetve ha próbál hátsó kerülő úton valamire rávenni.


Sajnos több barátom isn így ellenem fordult, és elkezdtek fikázni, passzív agresszívkodni, amikor velük időt töltöttem, és ráadásul azt szeretnék bebeszélni nekem, hogy én lettem nagyképű és bunkó.


Akkor most az a bajuk, hogy eddig én voltam a kapcsolatban az elnyomott és ők pont az ilyen embereket kedvelik, most pedig megváltoztam, és egyenrangú kapcsolatban már nem képesek elviselni engem?

Nekem egy kicsit nehéz ezt feldolgoznom, mert akkor az összes eddigi élményem az ún. "barátaimmal" csak hazugság volt... Más is járt már így? Keressek új barátokat?



2022. dec. 25. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Te lettél bunkóbb, nárcisztikusabb.
2022. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hozzá kell tennem azt is, hogy közben egy rokonom is lebukott: a szemembe hazudott és még azt akarta velem elhitetni, hogy én akartam úgy, amit valójában ő tett. A többi családtagot és engem is kibeszélt a hátunk mögött egymásnak... sajnos nem csak ő, az egyik barátom is hasonló manipulatív személyiség, akik a felelősséget saját cselekedeteikről mindig másra hárítják.


Azt gondolom, hogy a saját narcizmusuk miatt az én nagyobb egómat is el akarják nyomni, mert féltik a saját rohadtul felfújt egójukat.


Valószínűleg 1-es válaszoló is egy ilyen minden hájjal megkent személyiség és nagyon nem tetszik neki, amit olvasott. :)

2022. dec. 25. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

"a saját narcizmusuk miatt az én nagyobb egómat is el akarják nyomni"


XDDDDDDD

2022. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Rosszul fejeztem ki magam: az én közben nagyobbra nőtt egómat is el akarják nyomni... így helyes.

Ettől még nem vagyok bunkó, ők bunkók, hogy patkánykodnak másokon és valszeg érzik, hogy rajtam már nem tudnak patkánykodni. Ha ők felemelhetik a hangukat velem szemben, akkor én is velük szemben... felnőttek vagyunk, nem vagyok a szolgájuk.

2022. dec. 25. 18:38
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

"az én nagyobb egómat"


XDDDDDDD


sakk-matt

2022. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
magasról lehet nagyot esni
2022. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5 (és valószínűleg 3 és 1): pont a lényegre nem reagálsz, hanem rám irányítod a figyelmet... te is egy patkány vagy. :)
2022. dec. 25. 18:44
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

"Eleve soha nem szoktam csúnyán beszélni és nem szidok más embereket."


XDDDDDDD

2022. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Cincogj. :))
2022. dec. 25. 18:54
 10/12 anonim ***** válasza:
5%

Oké.


XDDDDDDdDDDDDDDDDD.......

2022. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!