Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hova menjünk Budapesten?...

Hova menjünk Budapesten? Semmi ötletem sincsen

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 barátommal tevezünk találkozni de sajnos semmi ötletem nincsen hogy hova menjünk.

(2 fiú egy lány)

Az egyik fiúval még nem találkoztunk,szerintetek milyen programok lennének megfelelőek? Hosszú ideig tartó,tartalmas progikra gondolok :D valami ötlet?



2023. jan. 10. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem korizhatnátok (több helyen is van Budapesten) és/vagy beülhetnétek egy kávézóba is :D
2023. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Alterego, nyugati aluljáró, Blaha
2023. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

A szabadulószobák nagyon jó lehetőségek arra hogy megismerkedjetek és játékos keretek között töltsétek el az időtöket. Sokféle van belőlük és az egész városban megtalálhatóak, könnyen találtok olyat amihez nem is kell túl sokat utaznotok meg amit meg is tudtok fizetni. Ez általában 1 órás program, de oda is kell menni meg utána van miről beszélni ha beültök valahová enni vagy kávézni. Gyerekeim gyakran mennek szabadulószobába barátokkal, van hogy csak 3-an, van, hogy nagyobb társasággal és a fiam így ismerkedett és barátkozott össze a barátnője testvéreivel is.

Lehetőség még ha elmentek lézerharcozni, nekem középkorúként is nagyon jó program volt és a kamasz gyerekem is élvezte, meg az egyetemista is.

de voltunk már Budapesten VR játékteremben is, egy virtuális valóságban tett közös séta, játék a barátokkal nagyon klassz.

Van egy csomó olyan múzeum, kiállítás is ami érdekelhet titeket és az több órás program. nem egy régi típusú múzeumra gondolok, hanem modernebbre aminek érdekel titeket a témája. A középiskolás gyerekem a barátaival szokott néha elmenni egyik-másik bemutató terembe vagy kiállításra és jól érzik magukat.

Ha olyan az idő akkor elmehettek a Városligetbe korcsolyázni, az is egy több órás program és nem is megfizethetetlen még ott bérelt korcsolyákkal sem. Az sem gond ha nem is tudtok korcsolyázni, semmi nem tudja jobban összehozni az ismerkedőket, mint ha együtt bénáznak a jégen. :)

2023. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Allee, Etele plàza, Westend
2023. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szelfimúzeum, Flippermúzeum, Magyar Zene Háza, korizás, mozi, cukrászda
2023. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég voltam barátnál első alkalommal, ő elvitt engem kávézni egy kávézóba, ami a logó oroszlán körül van,( utcaneveket nem tudok ) és ott nagyon jó volt az a hely, csak zsúfolt volt, de a kávé király volt. Ezután ha jól emlékszem megnéztünk valami fashion street nevű utcát, voltunk a parlament körül, sétáltunk a Duna körül, hősök tere, az mellett nem sokkal volt egy múzeum, aminek a tetejére fel lehet menni és nézelődni. Akartunk meg menni a Budai várhoz és egy hídon sétálni, de akkor nem lehetett sajna. Végül már csak egy adag kfc fagyival sétálgattunk mindenfelé. :))
2023. jan. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, voltunk egy étteremben is és kétszer kb fel órára felmentunk a lakására is barátnőmnek, de ezzel a sok programmal és sétával ami volt el is ment kb 7 óra és nagyon jól éreztem magam közben. Habar én így csavarogni készültem, a lábamat is lejartam. Legnagyobb szenzáció számomra mellesleg a Blaha volt, amit villamosról láttam pár mpre: D
2023. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Társasjátékos klubokban komoly mélységű, órákig is tartó korszerű társasjátékok vannak.
2023. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, Board game café és társait adom, az egész este el tud menni társasozással:D


Illetve ez nem hosszú program, csak 1 óra, de utána le lehet ülni iszoganti és annyi: Baltadobálás. Az Ó utcában az Astoriánál van egy asszem axe-thrower nevű kocsma, annak az alagsorában fatáblákba lehet baltákat hajigálni. Megmutatjá khogy kell, lehet dobócsillagot is dobni meg különféle nehezebb-könnyebb baltákat. 1 óra, de nagyon gyorsan elmegy, rohadt jó program:D Ha simán beírod a Google-be, hogy "budapest baldaboálás" meg fogod találni:D

2023. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Társasjátékozással annyi idő megy el, amennyit akartok. Akár 20 perc, akár egész este. Csak találjatok valakit, aki ismeri az adott játékot, megtanítja, levezeti, beáll negyediknek..
2023. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!