Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az oka annak ha valaki...

Mi az oka annak ha valaki szelektàl,vàlogat a programok, emberek között?

Figyelt kérdés
Hogy egy példàval éljek hívod valahova,megbeszélitek erre lemondja mert x.y hívta ebédre.Vagy csak azért hogy màssal menjen el,és az ilyen ember picsog utàna,hogy nincsenek programjai.
2023. febr. 4. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen emberrel nem is tartanam a kapcsolatot. Miaz h o lepasszol engem mas miatt?
2023. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A sajat erdeke 1-es,valoszinu.
2023. febr. 4. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekből barátkozik csak mindenkivel. Arra a programra megy csak el, ami neki tetszik, nem pedig az elvileg barát személye miatt...
2023. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as igen,ezt jol irod nem az illeto szemelye miatt megy el.Ha a szemely miatt menne nem passzolnà le a programot.Igy meg ha jon jobb program,rostelyos party valakinel vagy a kollegano,akivel a munkan klikkesedni tud hivja szinhazba az rogton uti ki a masikat.Meg van akinek akkor jo a masik ha nincs mas.De szive szerint vagy ha lenne valasztasi lehetosege nem velunk lenne.
2023. febr. 4. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A másiktól, aki elhívta, attól "vár valamit", vagy érdeke fűződik hozzá hogy jóban legyen vele, nem tudom.
2023. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.Igen vagy annak a tarsasagara vagyik...vagy mint irtam a kollegano a kollektivaba ahol kis csoportok vannak es ha nincs a kollegano akkor rosszul erzi magat igy ha az ker valamit annak rogton ugrik,a masokat meg leejti..
2023. febr. 4. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egyik oldalról el kell fogadni, hogy mások is léteznek és adott esetben mások fontosabbak valamiért mint mi.


Teszem azt, elhív egy rég ismerősöm akivel keveset találkozom, akkor lehet lemondom a programom azzal akivel amúgy is bármikor össze tudunk futni.


Illetve szarul hangzik, de vannak "unalmasabb" ismerősök, akivel szívesen találkozik az ember, ha nincs jobb dolga, de ha van akkor inkább azt fogja választani.


Illetve lemondásnál sem mindegy, hogy időben szól, vagy már akkor amikor ott ül az ember és őt várja.


Ettől függetlenül csak annyit tudsz tenni, hogy nem kergetsz olyan embert, aki nem vágyik a társaságodra.

2023. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kergetem,szolidan hivom el...o jelentkezik van hogy nagyon ra kattan masra biztos amikor rossz neki.
2023. febr. 4. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!