Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzunk?

Hogyan barátkozzunk?

Figyelt kérdés

Másképpen: továbbképzés szociális analfabétáknak :).


Sziasztok!


29 éves srác vagyok, teljesen átlagos. A legnagyobb problémám, a szociális hálóm...tulajdonképpen nem léte. Barátok, haverok, semmi, pedig igényem volna rá...sőt..

Miért? Hosszú sztori. Képtelen voltam barátkozni, ismerkedni emberekkel, aztán amikor már szeretnék ,meg szükségem lenne valakire, akivel ki tudok kapcsolódni, stb, akkor már úgy érzem elkéstem vele, meg úgy amblokk nem is tudom hogyan működik, mi kell hozzá, stb. Kikapcsolódni nem járok, csak otthon-munkahely létezik számomra.

Gondolom mégsem mehetek oda melóban egy korombelihez, hogy na akkor délután itt meg itt dumáljunk :).


Értelmes válaszolóknak köszönöm, a többiek meg kérem szépen máshol éljék ki magukat!



2023. márc. 6. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

Ezzel a hozzaállásal ott is maradt ahol vagy!


Talan jobb is neked. Csak akkor nem tudon miert sírsz itt.🤣

2023. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Komolyan nem tudom, hogy aki ennyire nem tudja beleképzelni magát más helyébe, csak a rossz szandék vezérli és másban is csak azt látja amit látni akar/elképzel, minek ír, pláne ilyet?

Az ilyenek hagyjanak, vagy kultúráltan érveljenek, magyarázzanak, de ez a beskatulyázás úgy, hogy tudod a sztori kb 10%át ez valami katasztrofális.

2023. márc. 11. 16:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát már szinte elkéstél. Majdnem 30 vagy. Ilyenkor már család vagy legalább élettárs kéne. Ja meg persze baráti kör. Én nem tudom hogy itt bárki hogyan tudna neked segíteni. Ezt neked kell rendezni a fejedben. Ezt más nem tudja megoldani helyetted. Vagy egyedül magányosan akarod leélni az életed?
2023. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy szingli csaj a legjobb barátom, neki meg én, több mint tíz éve. Kb naponta beszélgetünk mindenről. Csomót támogatjuk egymást, néha meg jól lecsesszük egymást, "öri hari" meg ilyenek. :D


Én is szingli vagyok, Ő is. Keressük a nagy Őt :D :D Viszont egymásnak mint pár, de még mint szexpartner sem jövünk be :D :D :D Ezt a pechet... Pedig mindkettőnk problémája megoldódna. :D

2023. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!