Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék barátokat...

Hogyan szerezhetnék barátokat 25 éves nőként egyetem után?

Figyelt kérdés
Mindenhol felszínesek az emberek szia hellonál nem nagyon jutok többre :(
2023. márc. 12. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Munkahelyen össze lehet barátkozni, vagy hobbi gyakorlásánál.
2023. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Munkahelyen csak férfiak vannak vagy idős nők, nekem barátnőkre van szükségem.
2023. márc. 12. 18:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy nyitsz idősebb nők felé, vagy keresel hobbit, ahol vannak fiatal nők.
2023. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok én szívesen beszélgetek veled
2023. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Minek??
2023. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok sajnos évek óta. Főiskola után eltűnt mindenki. Jártam tanfolyamra is, de ott sem sikerült barátokat szerezni. Nagyon hiányoznak a csajos programok, beszélgetések.

28N

2023. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
En munkahelyen szereztem. Tobbet is.
2023. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hobbim az edzés a kondiban nem nyitottak az emberek csak pár szót mondanak hogy pl ez a mai edzés kemély volt és mindenki megy a dolgára. A munkahelyen az 50 éves 3 gyerekes anyukákkal nem tudok mit beszélni a jól vannak e a gyerekek és mit főzöl ebédre - kívül.
2023. márc. 12. 20:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezen nagyon sokat keresztülesnek. Az általános iskolás barátok kikopnak középsuli alatt, a középsulisok egyetem (vagy más képzés vagy munka) alatt, az egyetemista barátok pedig a munka világában. A munkatársi barátságok munkahelyváltásoknál tűnnek el. Sok barátság valami baráti társaságban történt törés miatt szűnik meg (pl. haverod barátnőjével jóban voltál, de szakítottak és kikopott a társaságból). Ráadásul erre még rátesz egy lapáttal az is, ha beindul a családalapítás.


Nézzetek szét a 40-50-60 évesek között, a legtöbbnek 1-2 barátja van maximum, de még lehet hogy azokat is a háta közepére kívánja az ideje 90%-ában.

2023. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt itt kiírva korábban egy kérdés hasonló témában, többen is a hobbit írták. Volt egy lány,aki koncertekre meg nem tudom, milyen rendezvényekre egyedül járt, aztán a pultnál beszédbe elegyedett más lányokkal,akik szintén egyedül érkeztek és volt akivel számot cseréltek, kialakult valami, valakivel nem.

Állítólag Facebookon is van valami legjobb barátnő kereső csoport.

2023. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!