Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék barátokat...

Hogyan szerezhetnék barátokat 25 éves nőként egyetem után?

Figyelt kérdés
Mindenhol felszínesek az emberek szia hellonál nem nagyon jutok többre :(
2023. márc. 12. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Járj el bulizni. Nem viccelek, ott lehet igazán ismerkedni. Én egy kib.szott nagy lúzer voltam gimi ideje alatt, volt olyan időszak, amikor 0 az az nulla barátom/haverom volt. Aztán lett 1 barátom az osztályból gimi végére, valamint még 1 barátom osztályon kívülről, akikkel eljártunk bulizni kb minden héten, és ott új emberekkel ismerkedtünk meg. Ennek már 6 éve, azóta van 3 elég nagy baráti társaságom (egyik 8 fős, a másik 12, a harmadik 5) és nincs átfedés az emberek között, egyetlen barátom van, aki benne van mind a 3 társaságban és ő az, akivel a kezdetektől fogva együtt bulizunk. Gyors matek, nagyjából 25 emberrel vagyok baráti/haveri viszonyban, akiknek a nagy részére valóban tudok számítani a bajban (pl apum halálakor eljöttek a temetésre), vagy ha csak szórakozni szeretnék, akkor egészen biztos, hogy bármikorra akad társaságom, még hétköznap is. Ezért pedig tényleg semmit nem tettem, csak eljártam bulizni és jóban lettem emberekkel, akik azután hívtak mindenfelé, vagy szimplán csak új emberekkel ismerkedtünk meg fesztiválokon és annyira jóban lettünk velük, hogy azóta is (évek óta) tartjuk a kapcsolatot és eljárunk együtt mindenfelé. Rettentő hálás vagyok ezekért az emberekért, mert sosem gondoltam volna, hogy valaha ennyi barátom lesz, főleg miután a 18. szülinapomat tök egyedül töltöttem, csak a családom köszöntött fel. A tavalyi 25-öt meg több mint 30 ember társaságban ünnepeltem, ha a családtagokat nem számolom bele. Úgyhogy fel a fejjel, ha nekem sikerült, akkor bárki tud barátkozni.😊
2023. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miről szeretnél beszélgetni?
2023. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!