Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30 év fölött, barátok nélkül. ...

30 év fölött, barátok nélkül. Sokan vagytok így? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan introvertáltakhoz szól a kérdés, mivel az egyéb rétegnek nincs ilyen problémája.

Továbbá egyértelmű, hogy mivel ennek a típusnak kevés, de minőségi kapcsolatok számítanak, így nem keresgélősdi a kérdés célja, az erőltetett beszélgetések értelmetlenek, főlbizonyos kor fölött.

A bizalom meg nem terem a fán...



2023. márc. 19. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

Nem annyira nehezen.


Eleve sok ebben a korosztályban járó embernek mar gyereke van, így a barátok is kikopnak.


Szóval talán normalis ilyen korban ez.

2023. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagy és Bács Kiskun megyei, netalán kecskeméti írj kérlek privátban.
2023. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem van két jó barátnőm, de mindketten külföldön élnek már.

Néha jó lenne elmenni sétálni vagy vásárolni együtt. Elvagyok, olvasok, tanulok, folyamatosan képzem magam, a legtöbb hobbim viszont egyszemélyes, mint a puzzle pl. Jó lenne, ha lenne legalább egyvalaki, akivel ellennénk néha.

2023. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Nekem csak a párom van, rajta kívül nincsenek barátaim, és nekem ez így pont meg is felel, nem szeretem a társaságokat
2023. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem 1-2 közelebbi ember azért szokott lenni, akiket régóta ismernek. Az introvertáltság nem kéne hogy ilyen szinten hátráltasson a barátságokban, ott már más lesz a téma.


Ahogy szokott lenni, temérdek szorongást, traumát, akár mentális zavarokat ezzel próbálnak letakarni.

2023. márc. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ötvenes férfi vagyok,már nincs senkim.

Barátok,akikről azt hittem,hogy azok - akkor találnak meg,ha gondjaik vannak.Így magamban sétálok,kirándulok. Még itt, a szuper Budapesten is lehet magányosnak lenni,mondjuk introvertáltnak annyira nem mondanám magam,inkább nehezen megnyílónak :)

2023. márc. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
Az introvertált nem azt jelenti, hogy nincsenek barátaid, fogjátok már fel! Egy extrovertált is lehet magányos, és ő jobban is szenved ettől, mert társaság kellene neki a feltöltődéshez, ami valamiért nincs.
2023. márc. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Ahogy szokott lenni, temérdek szorongást, traumát, akár mentális zavarokat ezzel próbálnak letakarni."


Ha így van, az változtat bármin?


#7

Egy felszínes, bárkivel haverkodó embernek, akinek elég az, hogy dumcsiznak meg progiznak, sokszor elêg ennyi, van társaság, nem kell elmélyüljön.


Akinek mondjuk egy többéves "másik fél" legjobb barát megy a levesbe, de zárkózott, és elteltek az évek, annak nemigen lesz utána több...

2023. márc. 20. 07:54
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem azért vagyok magányos, mert introvertált vagyok, hanem, mert messze élnek tőlem a barátaim :/

Újakat kialakítani nem tudom hol lehetne. Egyszerűen nem járok olyan helyekre, ahol barátkozni lehet.

2023. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

Egyetlen barátság sem úgy indult, hogy rögtön többéves volt. Az is eleinte felszínes dumcsizásnak indult, és később mélyült el.

Ha ezt a szakaszt meg akarod spórolni, mert neked azonnal sokéves mély kapcsolat kell a nulláról, akkor tényleg nem lesz senkid, és csak magadnak köszönheted.

2023. márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!