Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire toxikus ez a barátság?

Mennyire toxikus ez a barátság?

Figyelt kérdés
A 11 éve legjobb barátnőm lecserélt, a szemembe hazudik, az új csajszival sokkal jobban érzi magát es ha ő ott van én el vagyok felejtve. Magamat bántom ezzel de sose mondom meg neki a magamét mert igazából nem akarnám elveszíteni, bár kidobni az életemből a toxikus embereket és keresni másokat lehet jobb lenne..

2023. ápr. 24. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
7,453 egység a toxicitási rátája
2023. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem toxikus, hanem lecserelt, es neked igazabol nincs mit tenned.
2023. ápr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne keresd és ha ő nem keres, a kapcsolatnak vége szakad, így az esetlegesen toxikus jelleg megszűnik.

Én egyébként akkor tartanám toxikusnak, ha ellenséges, vagy hátad mögött kibeszél, bizalmas információkat mond el. A "szemembe hazudik" nem tudom mit jelent, esetleg a lecserélés tényét tagadja, vagy egyebeket.

2023. ápr. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez szimpla ejtés. Lehet, hogy észre sem veszi magát. Örül, hogy van egy új barátnője, és egyáltalán eszébe se jut, hogy közben neked milyen vacak.

Velem ugyanezt eljátszottana 10 éve legjobb barátnőm. Akármennyire is fáj, nem lehet ezzel kezdeni semmit. Ha vele jobban érzi magát, akkor teperhetsz bárhogyan, nem fog megváltozni. Őt jobban kedveli, kész. Nagyon nehéz elfogadni, de mást nem tudsz csinálni.

Én jóban lettem az új csajjal is, kettesben csinálunk csomó mindent, és közben várok. Nagyon hiányzik a régi barátnőm, de így legalább nem vagyok annyira egyedül.

2023. ápr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lecserélt azzal nem tudsz mit csinálni. Erre igazából nem.mondanám, hogy toxikus.
2023. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!