Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A leghülyébb osztálytársaitok...

A leghülyébb osztálytársaitok mire vitte gimi után?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 21:48
1 2
 1/19 anonim válasza:
47%
Magyarország külügyminisztere.
2023. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Többre, mint én, pedig kitűnő voltam.
2023. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

Hű, ez egy igen jó kérdés!


No lássuk csak:

Hülye 1. : érettségi után nem sokkal felcsinált egy majdnem 50 éves nőt

Hülye 2. : mentális zavarokkal küzd, legalábbis nagyon úgy tűnik, mert most már lassan az egész testét televarrta tetkókkal.

Hülye 3. : sosem volt a legélesebb kés a fiókban, de legalább műcsöcsöket és műszájat is csináltatott magának, hogy még butábbnak tűnjön szegényke.

2023. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Volt egy osztálytársam, aki mindig épp hogy nem bukott meg és amúgy is az osztály bohóca volt. Ma egy benzinkút vezetője Németországban.
2023. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#1-es.

Nem mondod....?

2023. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

1. Drogdíler lett abban a városban, ahol középiskolába jártunk, és amelyik városban most én is dolgozom (fun fact: én állítottam elő 🚔).


2. Szórakozásból pizzafutár, de amúgy külföldön dolgozik, illetve néha pedig az apja vállalkozásában segít.


3. Fenti haverja volt, nem tudom mi van vele, de még ugyanott lakik, mint gyerekkorában, mert szoktam látni.


4. Vele akkor találkoztam újra és utoljára, amikor az egyik régebbi munkahelyemen a szakácsunkkal randizott éppen. Ugyanolyan büdös, bunkó, buta p__a mint suliban is volt. Amióta felmondtam, nem láttam.


5. Tescoban árufeltöltő.


6. Filmrendező lett (helyi kisebb moziban is játszották a filmjeit)


7. Két gyereke van, lecsúszott, drogos, alkesz hajléktalan lett, de már régóta nem láttam.


8. Valahogy sikerült egy élelmiszerbolt-hálózatot kigazdálkodnia megyeszékhely mellett. Tehát vállakozó, 4-5 bolt tulajdonosa.


9+ voltak még csajok, akik jelenleg valószínűleg nem az eszükkel keresik a kenyerüket. Suli óta nem láttam őket.

2023. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük.. nálunk nem volt "leghülyébb", tehát nagy eséllyel én voltam az.


Valahogy mindenféle mellékút és munka mellett lediplomáztam sok év valatt, sokszor ugrattak is, hogy Doktorór, mert ennyi idő alatt már annak kellene lenni.

Elmentem németekhez, megtanulni normálisan a nyelvet. Középvezető szintig vittem mérnökként, de elegem lett az egészből, és visszavonultam antiszociális programozónak az egyik nagy céghez. Most épp ezt utálom, mert unalmas.

2023. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"Filmrendező lett (helyi kisebb moziban is játszották a filmjeit)"


:D mekkora filmrendező :D

2023. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

\8

Hobbifilmes, de van kb 10 egészestés játékfilmje. Iskola után ingatlanirodában dolgozott, de azóta már úgy hallottam (bár esküdni nem mernék rá), hogy valamelyik ismertebb médiánál dolgozik.

2023. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Feketén vett valami bizonyítványt, plusz okosan forgatta a pasijából kiszedett pénzt. Most kb olyan gazdag, hogy azt se tudja mire költség (több ingatlana és üzlete van).
2023. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!