Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A leghülyébb osztálytársaitok...

A leghülyébb osztálytársaitok mire vitte gimi után?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 21:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk a leghülyébb a tanulás függő osztálytárs volt, vagyis én :D

Egyrészt fura volt mindenkinek, hogy ennyire görcsölök a jegyeim miatt és a négyesért már sírva fakadok.

Másrészt művészlélek is voltam, ezért kicsit a természetem is fura volt, nem is szerettek velem beszélgetni, mert kellemetlenül érezték magukat.

2023. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az általános iskolában 4 hülye voltál az osztályunkban.


1. Drogos lett. Többször voltam elvonón. Jelenleg a szüleivel él és lomizik ha van tiszta pillanata.


2. Egy építkezésen segédmunkás. A fizetését nem tudja beosztani és emellett alkoholista.


3. 3 gyereket szült három pasitól. Egy putriban lakik és szídja a rendszert.


4. Asztalos lett. Egy vállalkozónak dolgozik mint alkalmazott.



Középiskolában a két legbutább gyerekéből kamionsofőr és buszsofőr lett. A kamionsofőr srác a négy éves gimit 6 év alatt járta ki. Régebben az ukránoktól behozte a gázoljatok és itthon eladta. Ebből élt.

2023. júl. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztior es krva
2023. júl. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Orvos lett.
2023. júl. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

Kilencedik félévben otthagyta a középiskolát és eladó lett a helyi Tescóban (kilencedikben ezt hallottam róla, azóta semmit).


Megbukott matek érettségin, maradt még egy évet, vidéki kisvárosba költözött, ahová középiskolába jártunk, hozzáment a középiskolai pasijához és most kisgyerekgondozó.


Fogtechnikus lett.


Katona, kb. húszéves kora óta házas és apa.


Három gyereke van, tizenhét évesen szülte az elsőt, sosem érettségizett le, egy pizzériában felszolgáló.

2023. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő módon egész jó tanuló lett egy komoly egyetemi szakon. A legkevésbé néztem volna ki belőle.
2023. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

1.Kocsmában dolgozik

2.Benzinkúton

3+ a legtöbb gyárban végezte

2023. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Alig 20 évesen felszedett egy suggar Daddy-t és most egy palotában él a közel 70 éves "pasijaval". A csaj most 25


2. 2-3 havonta váltja a munkahelyeit. Okos, de baromi lusta és sose volt kitartó


3. Ő az asszisztensem :)

2023. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sokáig tengett-lengett, most vmi családi vállalkozés beindult, abban szerel autókat.
márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!