Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetemen hogyan szerezzek...

Egyetemen hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Nem voltam gólyatáborban és így kimaradtam a baráti körökből, hogy úgy mondjam. Első naptól kezdve próbálok nyitni mindenki felé, de nem igazán foglalkoznak velem. Mit tegyek?


20 éves fiú vagyok egyébként és nem csak fiúkkal hanem lányokkal is szeretnék barátkozni.



2023. szept. 6. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Tanulj, azzal szerezz tiszteletet, majd ezáltal kapcsolataokat. Lesznek vizsgaidőszakok, lesznek projektmunkák, majd azalatt összehangolódsz azzal akikkel kell. Minden más erőfeszítés fölösleges. Apropó vizsgaidőszak. Az első keményebb vizsgaidőszakban eszedbe se fog jutni a barátkozósdi, annyira le leszel terhelve. Inkább arra készülj. Emellett persze érdemes aktívnak maradni, ha van FB csoportotok ott hozzászólni, megosztani, kari, szakos vagy akár összegyetemi eseményekre eljarkálni meg igazából bármilyen eseményre. Sokkal könnyebb úgy ismerkedni akár 2 előadás közt ha előtte már összefutottatok valahol. Koleszos vagy egyébként vagy helyi?
2023. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Melyik egyetem? Milyen szak?
2023. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
DE ÁOK és nem vagyok kolis.
2023. szept. 6. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Úgy, hogy menj el dolgozni és játszd az agyad, hogy egyetemre jársz.

Már több Magyarországon a hülye egyetemista, mint aa szakember, szakmunkás.


Ezért kevés a szakember Magyarországon, mert senki nem akar dolgozni, csak suliba járni.

Aztán csodálkoznak Magyarországon ha külföldről hoznak ide munmkaerőt.,ajar betanított munkára is.

2023. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Négyes, azért orvosra tényleg szükség van.


Barátkozni egyébként főleg az órák közti szünetekben lehet, vagy olyan kiscsoportos foglalkozásokon, ahol nem tilos beszélgetni, esetleg bulikon (bár ez utóbbiak szerintem nagyon felszínes ismeretségek, de hátha valakinek bejön).

2023. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Én SZTE-n játszottam ugyanezt helyiként, akkor csak még jobban aláhúzni tudom amit az elsőben leírtam. Koncentrálj a tanulásra és a nem-koleszos lét szépségeire, sajnos sok mindenben még hátrányban is vagyunk/voltunk a koleszosokhoz képest, ezt valahogy kompenzálnunk kell. Hajrá, én drukkolok neked.
2023. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj meg bekerülni a kollégiumba.
2023. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
14%
Egyetem nem barátkozásra van
2023. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!