Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Huszonéves korosztály férfiai!...

Huszonéves korosztály férfiai! Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Örülök ha a szavazáson kívül még kifejtitek a véleményeteket is.

2023. nov. 10. 01:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Inkább haverságot mondanék. Barátságot ha mély barátságot gondolsz olyan szerintem nem létezik férfi és nő között. Hiába vonzódnak mondjuk egymáshoz, barátok és tudják kezelni egy ideig a dolgokat. Sokáig ez nem megy. Férjemnek vannak barátai,haverjai. Mondhatni így nekem is. Viszont az egyik iránt én érzek valamit most és furcsán viselkedik velem (nem,nem csalom meg a férjem vele!!! mielött sokan nekem esnek), a másik meg most kezd nyomulóssá válni velem de hiába tudja a férjem, nem érdekli mi van.... :s Szóval max haverság van férfi nő között, de mélyebb barátság veszélyes és az időnek is szerepe van. Én 9 éve ismerem őket. És most kezdenek előjönni a dolgok....
2023. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
2023. nov. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor ha nincs vonzalom. Meg a barátság számomra nem csak haverkodást vagy beszélőviszonyt jelent, hanem összetartozást, közösséget.

Szóval ha mély kapcsolatod van valakivel. Kérdés a vonzalom mennyiben hiúsítja ezt meg.

2023. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Meghiúsítja.
2023. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pl egy duci csaj meg egy nagyon nőies esetleg meleg srác közt lehet
2023. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lányokkal beszélgető viszonyban vagyok, de a mély barátságot igyekszem messziről kerülni! 23/Férfi
febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!