Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy más legyek...

Mit csináljak hogy más legyek mostmar a szemükben?

Figyelt kérdés

Nyar elejen veszítettem el a szuzessegem egy fiuval akivel egyutt voltam. Akkor meg nem tudtuk hogy kik a kozos ismeroseink.

Utana az exem felbukkant 2 ev utan, es kiderult hogy haverok, es elmeselt neki mindent Oktoberben. Ketten nevettek rajtam.

1 honapja beleszerettem egy fiuba, akivel mar regebben kavartam. És kiderult hogy ok is ismerik egymast. Parszor talalkoztunk es kihasznalt a fiu. Ezt is elmondta mindenkinek mert ok ismerik egymást.

Most ujra osszejottem az exemmel aki oktoberben bukkant fel.

Ma találkoztam a gyerekkel aki kihasznalt, és le feküdtem vele egy elhagyatott helyen, és megjelent a mostani baratom és egy haverja, és rohognek rajtam és k..nak néznek... utána találkoztunk a mostani baratom volt baratnojevel, és le tagadott előtte mindegyik röhögve mutogattak egymásra hogy én kivel vagyok együtt... be ültünk egy peksegbe mindannyian es direkt el ült mellolem mindenki miközben egymásra nézték es rohogtek.


dec. 19. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

"Ma találkoztam a gyerekkel aki kihasznalt, és le feküdtem vele egy elhagyatott helyen, és megjelent a mostani baratom és egy haverja, és rohognek rajtam és k..nak néznek."


Ezek után mit vársz? 😄 Ha úgy viselkedsz, okkal néznek annak és röhögnek ki.

dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem leszel más a szemükben
dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Amint nem kavarsz és fekszel össze felváltva mindenkivel, akkor idővel TALÁN...
dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Vagy én értek valamit nagyon félre, vagy tényleg egy ordas nagy kųrva vagy :D
dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt lassan szappanopera alapanyagnak is eladhatod, amúgy meg őszintén mit csodálkozol, hogy mindenki k.rvának néz, amikor pontosan úgy viselkedsz?

Ha nem változtatsz a viselkedéseden, akkor nehogy még neked álljon felljebb

A kérdésedet megválaszolva, pedig ne feküdj össze minden jött-menttel és akkor talán nem az lesz az első válaszreakciója másoknak hogy hülye k.rva

dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem ku.va vagy, mert nem pénzért csináltad, csak simán rib.nc.
dec. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!