Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet feldolgozni egy...

Hogy lehet feldolgozni egy olyan barát hiányát, aki már nem tervezi velem folytatni az életét?

Figyelt kérdés

Az egyik szaktársamról van szó. Rengeteget lógtunk suli után együtt, együtt is dolgoztunk, viszont nagyon hiányzik. Az egész egy hónapig tartó vita volt, majd beláttuk, hogy ennek így nincsen semmi értelme.

Nagyon hiányzik! Állandóan Győrben az Árkádnál lógtunk, és mindig oda akarok visszamenni, de vele. Elkap a hiány, minden percét hiányolom, amelyet vele töltöttem el..

Amúgy igazából ő bántott meg, minden ismerősöm mondja, hogy egy buta vagyok, hiszen sértegetni kezdett, személyeskedni, mikor megkértem, ne sértegessen ő neki állt feljebb. Végén ő látta be, hogy hagyjuk egymást a fenébe, pedig állandóan ő szidott..

Más barátom nem volt, viszont ő volt az akivel passzoltunk.


23/ffi



dec. 24. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ez cska rosszabb lett volna, ha folytatódik ez a "baráti" kapcsolat.

Vannak olyan "baráti" kapcsolatok is, amikor egyik félnek arra kell a másik, hogy alázza, ezáltal növelve saját, ingatag önbizalmát.

Találsz majd másokat.

Megértem, hogy fáj egyébként.

Hasonlóan éreztem én is, amikor sokéves barátság után a másik fél becsapott, átvert, mással közölte, hogy nem kíván velem barátkozni. Barátságunk alatt megtudott, rólam szóló bizalmas információkat osztott meg.

dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo helyzetben vagyok egy par honapja megszakitott baratsag miatt.Velem szakitottak meg...o csinalt rossz huzasokat,utana ignoralt is es vegul szova tettem tobbszor is ami bant es o megszakitotta.Pedig nekem tobb okom lett volna megszakitani es mar elobb.Szerettem volna tisztazni,nem akarta...tett apro jelet utana mintha folytatni akarna de elallt utana

Nem tudom ha benne lenne mindkettonkben hogy rendezzuk,lehetne- e meg jo baratsag.Azt se tudom milyen szemmel neznek ra.Epp ezen gondolkodom.

Nehez erzes tudom,de bizzuno benne idovel jobb lesz es elmulik.

dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Idővel majd megtanuljátok, hogy az Életben a barátságok időnként vizsgáznak, próbára tétetnek és az ilyen "átmeneti barátságok" véget érnek. Nagyon kevés sz igazi barát, akinek jóindulatú segítőkészségére MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT számíthatsz. A többiek valójában nem valódi barátok, max. jó ismerősök, haverok. Akik néha ellened fordulnak. Szóval ha igazi barátotok van, őt mindig becsüljétek meg és soha ne tegyetek-ne lépjetek ellene.
dec. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolsz, miképpen folytatódott volna ez a kapcsolat úgy, hogy állandó vita, veszekedés, ellentét van, ez is segíthet elengedni, elfelejteni ezt.

Még mindig jobb hogy így lett vége, mint ahogyan az én barátságaim értek véget: mással közölte az illető hogy nem kíváncsi a társaságomra, kibeszélt, elárult stb...

dec. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!