Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már, hogy elvesztettetek...

Volt már, hogy elvesztettetek egy nagyon jó embert, barátot csak azért, mert szartatok a fejére? Milyen érzés volt ezzel szembesülni, hogy egy szar ember vagy?

Figyelt kérdés
Hogy tudtatok túllépni az egészen?
jan. 14. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Ellentétek vannak a megfogalmazásban. Egy nagyon jó barátnak nem szarsz a fejére, hanem vagytok olyan kapcsolatban, hogy megjelenhetnek azok az érzéseid ami miatt úgy érzed magad, hogy a fejre szarás a megoldás egy adott élethelyzetben.
jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Magamat ostorozom. Ő mentális beteg, szeretethiányos egyén volt, magányos is, mint én. Ő adott nekem egy két dolgot, depressziósan, támogatott lelkileg, engem aki nem depis, mikor hideg volt, nem hoztam kabátot ő odaadta az övét hogy ne fagyoskodjak. Én meg egy tulajdonsága miatt ignoráltam. Amiről nem tehet. Hiányzik? Nagyon. Sajnos már nincs köztünk. Olyan egyedül volt hogy öngyilkos lett.
jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 félreértetted a kérdést. Nagyon jó embert, akár barátot. A barát lehetne távoli is akár, de JÓ EMBEREN van a hangsúly.
jan. 14. 12:09
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem értettem félre. Te lásd meg, hogy mit írtam.
jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

De akkor kiegészítem. Gondolom volt előzmény, próbált keresni, vagy rádírt, hogy hogy vagy, miért tűntél el, stb. Te még ilyenkor feltételezem, a semmi, sok a dolgom, majd beszélünk reakciókat adtad.

Na itt kellett volna őszintén elmondanod, hogy rossz élethelyzetben vagy, a szar is ízetlen, ilyen meg olyan gondjaid vannak, ami nem ellene irányul. Tehát pontosan azt, amit érzel.

Nem lehet jó ismerős, barát, ha nem mersz neki igazat mondani, mert mit fog gondolni.

Ez az én nézőpontom.

Ha nem így van, egészítsd ki konkrétumokkal a "fejre szarást". Előzmények, mi volt a bajod, ő mit csinált, stb.

jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
#4 de félreérted. Én tudom mire gondol a kérdező. Emberek vagyunk, hibázunk.
jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Rendben. Akkor sajnálom.
jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Ez leginkább akkor fordul elő ha csak magaddal törődsz és csak a saját véleményed csak a saját szavaid számítanak. De segítséget persze elfogadsz.


De azt nem veszed észre, hogy a másikkal te semmit nem foglalkoztál nem törődtél, nem érdeklődtél...


Egyébként ilyen párkapcsolatokban is ugyanúgy megesik.


De ez már így van mióta világ a világ, mindig akkor jövünk rá, hogy fontos volt a másik mikor már nincs...akár meghal akár elhagy minket.

jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Miért pontoznak le mindenkit? 😂
jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem értem mi történt, nem vagyok pontozgatós csak a válaszok érdekelnek.
jan. 14. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!