Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet ismerkedni egyetemis...

Hol lehet ismerkedni egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül az egyetemen gondolom, csak ilyen korban. Barátokra és párkapcsolatra is gondolok, hogy hol lehetne érdemes ismerkedni. Elég nehéznek és reménytelennek érzem a helyzetemet.

jan. 17. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%

6000-en jartok oda. Mitol erzed remenytelennek ezt a helyzetet?

Ismerkedes: a csoportban, eloadas elott, alatt, utan. Kollegiumban minden indokkal atmehetsz a szomszed szobaba: beadando, holnapi orarend, dumalni, gyertek fozni, tevezni, szexelni.

Szerintem te csak be vagy fosva attol, hogy kozel menjel egy lanyhoz.

jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Egyetem, koli, egyetemi bulik, rendezvények, könyvtár, egyetemi tesi


Egyetemtől függetlenül:

edzés, zenekar (vagy bármi hobbi), ismerősök társaságába bevonódva, tanfolyamon (pl nyelvtanfolyam), utazáson, vonaton, buliban, közös érdeklődési kör kapcsán (bármi lehet, pl ugyanott sétáltattok kutyát, vagy eladod neki az egyik könyved). Bármilyen szociális helyzetből alakulhat ki ilyen.


Ha egyetemista vagy, csatlakozz valami öntevékeny csoporthoz, ami érdekel. Előbb szerezz barátokat, vonódj be az ő társaságaikba, ezzel bővítve a barátaidat. Aztán ha ez megvan, akkor párkapcsolattal ugyanez, plusz azt lehet társkeresőn is. Barátokat online leginkább valami játék kapcsán lehet, de az is kérdéses.


Egyetemen kb a legkönnyebb. Vagyis koliban.

jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1 nem félek senkihez odamenni, és amúgy lány vagyok;D

És sajnos nem vagyok kolis:/

Amiatt érzem reménytelennek, hogy eddig nem találtam közeget, és kicsit aggaszt, hogy már nem is fogok tudni találni.

jan. 17. 20:14
 4/23 A kérdező kommentje:

#2 sajnos nem vagyok kolis:( online nem szeretnék ismerkedni.

Köszönöm a tanácsokat!

jan. 17. 20:15
 5/23 anonim ***** válasza:
27%

Aki fiatalon, egyetemistaként, a gyakorin kérdezi ezt, annak jobb ha sehol!

Életképtelen egyed.

jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#miért lenne jobb sehol? Nem életképtelen, csak tanácstalan és depressziós.
jan. 17. 20:25
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

6.-ra.


Mert egy egyetemista korú csajra, ha nem 80+ kiló, legalább heti 3X fürdik, és megvannak az első fogai, akkor rámennek a pasik.


Csak gondolom te is olyan vagy, mint a korosztályod, hogy: Tomi alacsony 0 177 centivel, Géza kövér a 95 kilóval, Sanya fiatal 18 évével, Dani már 43 éves vén fax, Lajos nős, Antal csóró portás, Ádámka anyával él, ...

jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%
Egy tanacs: ha valamilyen szituacioban karomkodnod kell, mondd azt felhangosan egy tarsasagban, hogy bassz meg! (a masik helyett). Lesz ra jelentkezo.
jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 hát nem, én inkább olyan vagyok, akinek a közelében nemigazán vannak fiúk:D Bölcsész szakon az embereknek kb a 6%-a fiú, abból is 96%-a meleg.
jan. 17. 20:37
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
9. Ja, és ott laksz? Sosem utazol tömegközlekedésen? Nem mész boltba? Nem sportolsz? Nincs pasi az utcán?
jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!